Zdrowa wątroba. Recenzja książki.

Zdrowa wątroba. Recenzja książki (1)Dziś polecam Wam zapoznać się z lekturą książki „Zdrowa wątroba” dr Michelle Lai Asha R. Kasaraneni. Wątroba, to jeden z najważniejszych organów ciała, o który należy dbać. Wielu Polaków jest narażonych na rozmaite schorzenia wątroby, w tym łagodną dysfunkcję, zapalenie wątroby typu C czy niealkoholową stłuszczeniową chorobę wątroby. Część z tych dolegliwości dotyka 1 na 4 osoby dorosłe oraz co dziesiąte dziecko. Jednak na szczęście skutki niektórych rodzajów schorzeń wątroby są w pełni odwracalne i można to osiągnąć dzięki zdrowszej diecie, ćwiczeniom czy zrzuceniu zbędnych kilogramów. Kluczowe jest aby zadziałać odpowiednio wcześnie, zanim uszkodzenia tkanek staną się nieodwracalne. I tu właśnie może nam pomóc wiedza zawarta w książce. Możemy dzięki niej wkroczyć na drogę zdrowszego stylu życia i usprawnić swoją wątrobę.

Książka podzielona jest na trzy części. W pierwszej otrzymujemy ogólne informacje o wątrobie, schorzeniach które mogą ją dotknąć i badaniach jakie są wykonywane. W drugiej części autorka dzieli się z nami wiedzą jak należy dbać o wątrobę:

  • 101 składników odżywczych
  • Detoksyzacja
  • Zdrowa żywność dla zdrowej wątroby
  • Zdrowa wątroba dzięki ćwiczeniom
  • Pokonaj wszelkie przeszkody

Ostatnim rozdział stanowią proste i zdrowe przepisy wpływające korzystnie na stan naszej wątroby. Znajdziemy to przepisy m.in. na śniadania, koktajle, przystawki, kanapki, zupy, sałatki, makarony, a nawet desery.

Zdrowa wątroba. Recenzja książki (2)

Książka „Zdrowa wątroba” dr Michelle Lai Asha R. Kasaraneni, to przystępne źródło wiedzy dla każdego kto ceni zdrowie. Warto zapobiegać niektórym chorobą wątroby. Sposobów na to, jak udowadnia dr Michelle Lai Asha R. Kasaraneni, jest kilka i są one naprawdę proste.

„Zdrowa wątroba”
Autor: dr Michelle Lai Asha R. Kasaraneni
Objętość: 240 stron
Wydawnictwo: Vital

logo__zdrowepodejscie

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz