Zbliżają się Święta. Sprawdź kilka inspiracji na prezenty!

Zastanawiacie się co w tym roku kupić na prezent? Co zachwyci i oczaruje obdarowaną osobę? Wybór jest olbrzymi. Klasyczne prezenty wciąż walczą o palmę pierwszeństwa z najnowszymi trendami. I choć do Świąt zostało jeszcze kilkanaście dni, choć wciąż na kartkach kalendarza widać napis „listopad”, to wiele osób już teraz prosi mnie o kolejny wpis z inspiracjami na prezenty. Jak co roku staram się Was nie zawieść.

Zanim udasz się na zakupy…

Zanim jednak udasz się na zakupy do sklepu lub zaczniesz przeszukiwać internet przeczytaj uważnie poniższe zakupy:

  1. Pamiętaj! Przy wyborze prezentu nie liczy się Twój gust. To obdarowany ma się z niego cieszyć, nie ty.
  2. Jeśli dobrze znasz osobę, której chcesz kupić prezent na święta, na pewno uda ci się wpaść na pomysł, co można jej/jemu kupić.
  3. Jeżeli niestety nie masz pewności co do prezentu na święta, to pamiętaj, że lepiej dać coś, co przyda się każdemu niż przesadzić z prezentem, który może się spodobać tylko nielicznym.

Pamiętaj o…

Nie warto iść do pierwszego lepszego sklepu. Jak ustalisz już listę świątecznych prezentów szukaj promocji i wykorzystaj kody rabatowe. To co uda ci się zaoszczędzić możesz wykorzystać np. na inne świąteczne wydatki lub piękne prezentowe opakowania.

Klasyczne upominki

Pamiętaj, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Perfumy, kosmetyki, biżuteria, zegarki, a nawet damskie torebki lub inne kosmetyki. To prezenty, które zawsze się sprawdzają. Bo któraż z nas (prawda drobie Panie 😉 ) tego nie lubi? I tu również warto szukać promocji takich jak na Brasty. Znacie tą drogerię internetową? Jeśli nie, to polecam Wam tam zajrzeć. Zwłaszcza teraz w okresie przedświątecznym. Brasty kupon pomogą Wam naprawdę zaoszczędzić. Uwielbiam wyszukiwać takie perełki. Internet jest ich pełen i warto z tego korzystać.

Klasyka zawsze się sprawdza i co najważniejsze – co roku pojawiają się nowe wzory biżuterii, nowe tytuły książek, znane i lubiane perfumy w nowych opakowaniach. Pamiętajmy, że ulubionym smakom i zapachom bywamy wierni przez lata. Taki prezent na święta jest bezpieczną opcją kiedy nie mamy pomysłu na oryginalny podarunek lub osoba, którą chcemy obdarować posiada klasyczne upodobania.

Nowe trendy prezentowe

Zawsze też można postawić na odrobinę szaleństwa i skusić się na absolutne nowości na rynku. Najnowszy model sprzętu elektronicznego, nowinki kosmetyczne, a może coś pysznego lub bilet na podróż w niezwykłe miejsce? Tu wszystkie chwyty są dozwolone. Taki prezent może naprawdę zaskoczyć i zachwycić obdarowaną osobę. W tym wypadku może nas ograniczyć wyłącznie budżet.

Można tu wykupić popularne „Pakiety przeżyć” dla niej lub dla niego. A może wasz mężczyzna zawsze marzył by poprowadzić Ferrari? Tak, tak to też jest możliwe. 

Cóż… sama chętnie bym się takim przejechała 😉

2 w 1, czyli połączenie klasyki z oryginalnym podejściem

To jest doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są pewne swojego wyboru. Klasyczny dodatek do oryginalnego prezentu ma osłodzić ewentualną „wpadkę” zakupową. I tak np. do śmiesznego prezentu lub karnetu możemy dodać klasyczną bombonierkę pełną belgijskich czekoladek lub subtelny naszyjnik z zawieszką. W tym wypadku choć jedna część prezentu na pewno się spodoba, a może całość odniesie sukces? 😉

Ale pamiętajmy, aby zawsze nasz prezent był… prosto z serca. Bo to liczy się najbardziej!

I tu sprawdzają się znakomicie prezenty personalizowane. Szkatułka z dedykacją, zawieszka z imieniem, biżuteria w pudełku z dedykacją, portfel z monogramem, kocyk z haftem, kieliszki z monogramem i wiele innych. To doskonały pomysł na ciekawy prezent w niskich cenach.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz