Zawsze z nami – ukochane maskotki od TY Polska

Czy Wasze dzieci też tak lubią maskotki? Moje je uwielbiają, w szczególności te z ulubionymi bohaterami bajek. Jakiś czas temu pisałam Wam o maskotkach z „Psiego Patrolu”. Dziś chciałabym pokazać Wam inne wspaniałe zabawki od TY Polska Jak widzicie już po pierwszym zdjęciu, towarzyszą one nam dosłownie wszędzie 😉 Moje maluchy potrafią nawet zasnąć w ich objęciach.

Z pokoiku dzieci „uśmiechają się” do nas postacie ze „Świnki Peppy” oraz z głośnej bajki „Sing”. Maskotki są po prostu piękne. Od razu widać, że jest to tytułowa Peppa czy Johnny z bajki „Sing”. Solidne wykonanie, miękkie w dotyku, kolorowe. Wcale się nie dziwię, że moje dzieci je tak kochają. TY Polska, to gwarancja wielkiego uśmiechu i dobrej zabawy dla każdego malucha. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Meteor CEE Poland S.A. Maskotki ze zdjęć pochodzą z serii:

  • SING (wielkość maskotek około 18 cm) – u nas Gunter i Johnny
  • PEPPA PIG – u nas Peppa i Emily

Poza postaciami, które mają moje dzieci, w każdej serii znajdziecie również innych znanych i lubianych bohaterów. My na pewno chcielibyśmy uzupełnić kolekcję o Ash, Rosite i małego Georga.

Czy polecamy?

Szczerze polecamy Wam maskotki od TY Polska. Moje dzieci przetestowały je na wiele różnych sposobów. Maskotki były z nami na wielu spacerach, zwiedziły chyba każdy plac zabaw, zostały utulone na 1000 sposobów, zabraliśmy je nawet nad wodę. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, były już prane i nadal wyglądają jak nowe. Polecamy!

Polecam Wam zapoznać się z całą ofertą TY Polska, tu każdy maluch znajdzie coś dla siebie.

Maskotki są po prostu piękne. Są idealnym pomysłem dla każdego malucha. Zajrzyjcie na fanpage TY Polska Zachęcam do polubienia – będzie na bieżąco z każdą nowości ?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz