Za co kocham wyroby z wikliny? I wyniki zabawy z wiklinowy-market.

Wyroby z wikliny… Och mogłabym zachwycać się tu bardzo długo. Osobiście je uwielbiam. I wciąż zastanawia mnie tylko jeden fakt – Dlaczego mam ich tak mało? 😉 Niektórzy wiklinę kojarzą wyłącznie z wielkanocnymi koszyczkami. Oczywiście, ja po części też. Ale wiklina to coś więcej. To wspaniała ozdoba każdego pomieszczenia czy ogrodu. Wiklinowe tace, kwietniki, kosze na kwiaty, stoliki, ławki, taborety, a nawet żyrandole. To i wiele więcej można stworzyć z wikliny. Jeśli nie wierzycie, to koniecznie zajrzyjcie na stronę wiklinowy-market.pl Firma IWARPOL oferuje wyroby z ekologicznej, polskiej wikliny. Tu znajdziecie praktycznie wszystko. Do tego każdy produkt wykonany jest z należytą starannością. Jakość widać od razu! I ceny… O nich też warto wspomnieć. W porównaniu do konkurencji są naprawdę dobre! Warto udać się na zakupy do wiklinowy-market.pl Polecam!

Stali czytelnicy bloga lub osoby obserwujące mojego Instagrama już nie raz widzieli na moim blogu wiklinowe cuda. Te ostatnie – piękny biały wiklinowy taboret i wiklinowa taca, pochodzą właśnie ze wspomnianego sklepu. Polecam!

Te produkty na pewno pojawią się jeszcze nie raz na moich zdjęciach. Choć w moim domu, tak naprawdę stanowią piękną ozdobę – wiklinowy taboret (teraz mam w planach kupić jeszcze kilka białych wiklinowych elementów do pokoju) i niezwykle przydatną rzecz – bez wiklinowej tacy ani rusz 😉 Podaję na niej śniadania, kawę, desery – uwielbiam ją 🙂

A Wy lubicie wyroby z wikliny?

 

P.s. Nie zapomniałam o Was! Wiem, że niektórzy z Was z niecierpliwością czekają na wyniki zabawy z wiklinowy-market.pl I są 🙂 Jak zawsze wybór był ogromnie trudny. Niestety zgodnie z regulaminem wygrać mogła tylko jedna osoba.

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Nie przedłużając dłużej…

Nagrodę wygrywa Pani Katarzyna Z. za wszystkie odpowiedzi konkursowe 🙂 Widać, że Pani bardzo zależy na tym żyrandolu. Mam nadzieję, że będzie Pani z niego bardzo zadowolona 😀 Będę wdzięczna za zdjęcie nagrody po jej otrzymaniu 🙂

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz