Z miłości do gotowania. MasterChef. Recenzja.

Z miłości do gotowania. MasterChef. Recenzja (1)Dziś chciałabym polecić Wam kolejną książkę pełną pysznych inspiracji. „Z miłości do gotowania. MasterChef Sezon 5”, to książką autorstwa Magdaleny Nowaczewskiej, zwyciężczyni piątego sezony polskiego MasterChef. Kiedyś oglądałam tego typu programy bardzo często, obecnie z powodu braku czasu nie jestem na bieżąco. Ale wiem, że w takich programach można znaleźć kogoś kto jest magikiem w kuchni, kto potrafi wyczarować wspaniałe dania używając do tego kilku codziennych, z pozoru zwykłych składników. Z tą myślą wzięłam do ręki tą książkę i… się nie zawiodłam. Na każdej stronie można znaleźć przepis pełen barw i aromatów, kuszące zdjęcia, proste opisy aż zachęcają do przygotowania potrawy. Magdalena Nowaczewska podzieliła książkę na 7 pysznych rozdziałów:

  • NA CO DZIEŃ – tu znajdziecie przepisy m.in. na domową granolę, piętrowego sandwicha z porcją witamin, chlebek dyniowo-gryczany
  • PRZY RODZINNYM STOLE – tu znajdziecie przepisy m.in. na owocową kaczkę, pstrąga w boczku, domowy rosół z kluskami
  • Z JEDNEGO GARA – tu znajdziecie przepisy m.in. na biały krem z korzeni, leczo z morelami
  • DOMOWA SPIŻARNIA – tu znajdziecie przepisy m.in. na marmoladę cytrusową, masło orzechowe
  • W GALOWYM FARTUSZKU – tu znajdziecie przepisy m.in. na homara na spaghetti, risotto z kurkami
  • NA STOLNICY – tu znajdziecie przepisy m.in. na tartę karotkową, drożdżowe bułeczki z wiśniami
  • FABRYKA CUKIERNIKA – tu znajdziecie przepisy m.in. na kruche ciasteczka lawendowe, trufle czekoladowo-miętowe, krem waniliowo-chałwowy

Książka jest pięknie wydana. Myślę, że każdy smakosz znajdzie w niej coś dla siebie. Książkę „Z miłości do gotowania. MasterChef Sezon 5” możecie nabyć w księgarni internetowej taniaksiazka.pl Znajdziecie tam wiele ciekawych pozycji, polecam przejrzeć np. najróżniejsze poradniki. Ja już sobie kilka upatrzyłam ?

Z miłości do gotowania. MasterChef. Recenzja (2) Z miłości do gotowania. MasterChef. Recenzja (3) Z miłości do gotowania. MasterChef. Recenzja (4)

„Z miłości do gotowania. MasterChef Sezon 5”
Objętość: 232 stron
Rok wydania: 2016
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska

taniaksiazka

 

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz