Wyniki zielonego konkursu z Treflikami

Wyniki konkursu z TreflikamiMoi drodzy,

w połowie kwietnia zaprosiłam Was wraz z Rodziną Treflików do bardzo zielonego konkursu 😉 Zadanie było proste:

PRZYGOTUJ ZIELONE DANIE Z TREFLIKAMI. Pamiętaj, że przepis ma smakować najmłodszym i wśród składników muszą się znaleźć zdrowe zielone warzywa.

Można zgłaszać różne przepisy (na obiad, śniadanie, sałatkę, zdrowe kanapki, koktajle itd). Mile widziane zdjęcia potrawy, ale nie jest to warunek konieczny.

Wasze propozycje były naprawdę pyszne. Z przyjemnością wypróbuję niektóre z nich w swojej kuchni 🙂 Myślę, że posmakują moim małym skarbom 🙂  Dziękuję w imieniu swoim i sponsora za wszystkie zgłoszenia konkursowe (i te pod wpisem konkursowym na blogu i te na Facebook). Nie przedłużając już dłużej pora na wyniki. Nagrody wygrywają:

Pani Magdalena W. za pierogi ruskie w szpinakowym cieście

Przepis znajdziecie tutaj

Pierogi ruskie w szpinakowym cieście

Pani Barbara B. za przepis na wiosenne ravioli z miętową ricottą i serem kozim oraz bazyliowe ravioli ze szpinakiem i serami

Przepis znajdziecie tutaj

Wiosenne ravioli

Pani Natalia S. za pomysł na wesołą kanapkę

Wesoła kanapka

Zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagrody w celu dokonania wysyłki. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz