Wyniki zabawy – Zdrowy Lizak

Witajcie moi drodzy,

na początek bardzo (!) Was przepraszam za dłuższy czas oczekiwania na wyniki konkursu. Niestety trudy życia… Nie chcę tu wnikać w szczegóły, więc… po prostu raz jeszcze przeproszę. Dziękuję Wam w imieniu swoim i sponsora za tak liczny udział w konkursie 🙂 Zgłoszeń było naprawdę wiele i miałam nie lada problem z wyborem zwycięzcy. Dlatego już dziś napiszę, że … szykuję dla Was kolejny konkurs z nagrodami. Jaki i kiedy ruszy? To jeszcze mała tajemnica 🙂 Ale staram się by takich zabaw było więcej, by obdarować większą ilość osób. Mam nadzieję, że to docenicie. A wracając do obecnych wyników…

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Nie przedłużając dłużej… Nagroda trafia do…

Pani Kazimiery W. i jej wnuków 🙂 Smacznego

 

 

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz