Wyniki zabawy z Wyd. Babaryba

Moi drodzy, w imieniu swoim i sponsora Wyd. Babaryba, dziękuję za udział w konkursie i cierpliwość w oczekiwaniu na wyniki. Jak wiecie mam swoje problemy, które się ciągną i ciągną… I przez to nie zawsze mogą ogłosić wyniki tak szybko jak powinnam. Dlatego raz jeszcze przepraszam i nie przedłużając już nagrody trafiają do:

Pani Monika R. zestaw nr 1 „Naciśnij mnie” i pralinki kokosowe

Pani Ewelina Sz. zestaw nr 2 „Porysuj mnie” i pralinki kokosowe

Gratuluję 🙂

 Wysyłka nagród odbędzie się po 12.10.2020 r.

 

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz