Wyniki słodkiego urodzinowego konkursu

Witajcie,

czas leci nieubłaganie, zwłaszcza przy chorobach… Dlatego wybaczcie mi to opóźnienie w ogłoszeniu wyników. Dziękuję Wam w imieniu swoim i sponsora za udział w zabawie. Jak zawsze miałam trudny wybór.

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Nie przedłużając dłużej… Nagroda trafia do…

Pani Marty J. „W domu od dwóch tygodni wszyscy chorujemy i myślę, że taki miodek mógłby wspomóc naszą odporność, pomoc dojść do zdrowia i chronić przed kolejnymi infekcjami. Nie wspominając, że wszyscy uwielbiamy miód ? ? i często wykorzystujemy go w kuchni ? ❤️ Na wiosnę zawsze sadzę i sieje wiele kwiatów i roślin, min budleje, aby stworzyć idealne dla nich warunki. W tym świecie, gdzie na 1 miejscu stawia się na konsumpcjonizm staram się nie zapominać o tych „najmniejszych ” ? jakże ważnych owadach ❤️ Aaa przy okazji – nie miałam jeszcze nigdy okazji próbować miodku pomarańczowego, jestem strasznie ciekawa jego smaku?”

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz