Wyniki słodkiego konkursu z Gibar

Moi drodzy,

czas ogłosić wyniki kolejnego konkursu. Do wygrania był kod o wartości 50 zł na zakupy w sklepie ➡ https://gibar-sklep.pl/ Wygrywa 1 osoba.

Uwaga! Koszt dostawy nagrody ponosi zwycięzca, choć możliwa jest też darmowa dostawa przy odpowiedniej wartości zamówienia.

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej (i tak też jest teraz pod koniec roku zabaw jest sporo), aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Wygrywa:

Pani Krystyna J.

🙂 Święta Bożego Narodzenia i cała ich otoczka oczekiwania to dla mnie podróż wehikułem czasu podczas której przypominam sobie zapach kakao z cynamonem, goździków wetkniętych do pomarańczy oraz amoniaku podczas akcji o nazwie PIERNIKI. To moment odpoczynku od telefonów, tabletów i internetu. W moje magiczne Święta pierwsze skrzypce gra jednoczenie się z Moją rozesłaną na cztery strony świata rodziną – to moja najmilsza tradycja. To lubię najbardziej! Spotykamy się w rodzinnym domu Moich poczciwych rodziców. Przyjeżdżamy zawsze kilka dni przed Wigilią. To cudowne OCZEKIWANIE! ❤

Pomagamy Mamie w przygotowaniu domu na ten uroczysty czas. Wysyłamy mężczyzn po świeżą choinkę do lasu. To nasza coroczna tradycja.. Jeszcze nigdy nie mieliśmy w Swoim domu sztucznego drzewka. Magia jaką budzi w Nas zapach, świeżo ściętego świerku nie można odpisać słowami. Przynosimy ze strychu wielkie pudło z ozdobami świątecznymi. Znajdują się w nim wykonana przez Nas: bombki z cekinów, papierowe łańcuchy, śnieżynki z nakrętek, krasnale z szyszek i aniołki wydziergane na drutach przez Babcię, której już z Nami nie ma. Doceniamy zeszyt z przepisami, który Nam zostawiła. Zakładamy stylowe fartuszki i zaczynamy tworzenie tradycyjnych potraw doprawianych pasją i miłością. Krzątamy się po kuchni w rytm kolęd płynących w radiu. Nie zapominamy o potrzebujących. Zapraszamy na wieczerzę naszą życzliwą sąsiadkę, której mąż już dawno odszedł. Dzielenie się opłatkiem wywołuje wzruszenie. Moc i magia opłatka jest wprost proporcjonalna do jego wielkości. Marzymy by za rok spotkać się w tak dużym składzie jak teraz.. ☃️

Gratuluję 🙂 i proszę o kontakt ze sponsorem poprzez wiadomość na FB https://www.facebook.com/sklepgibar w celu otrzymania dalszych instrukcji dot. odbioru nagrody.

Sponsor otrzyma ode mnie informacje, które osoba wygrała i z jakiego konta.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz