Wyniki mikołajkowego konkursu z marką Delecta + niespodzianka

Dziś ostatni dzień na ogłoszenie wyników konkursu. I choć tak naprawdę na ostatnią chwilę (za co przepraszam, bo wiem, że nie możecie się doczekać), to… Są już są WYNIKI 😀

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej (i tak też jest teraz pod koniec roku zabaw jest sporo), aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Zgłoszeń było wiele, co jedno to smaczniejsze. Za co Wam dziękuję 😀 Wybór był ogromnie trudny. Chętnie nagrodziłabym wszystkich, ale nie jest, to możliwe. Ale… mam też małą niespodziankę – nagrody wyróżnienia 😀 Tym samym mamy 5 nagród głównych + 2 wyróżnienia.

A nagrody trafiają do…

Krótkie wyjaśnienia: Tu liczyła się też sama treść zgłoszenia, inspiracja nową linią marki Delecta, dodatkowe działania jak podzielenie się przepisem na swoim profilu z oznaczeniem marki itd Dużo czynników było branych przy wyborze zwycięskich zgłoszeń. Wybór nigdy nie jest łatwy…

Kto wygrał paczkę pełną produktów z serii La Chocolatiere od marki Delecta?

Kolejność osób losowa 😉

  1. Pani Justyna L.
  2. Pani Monika M.
  3. Pani Amelia P.
  4. Pani Marta K.
  5. Pani Marlena M.

Do kogo trafi wyróżnienie? Wyróżnienie, to dwa produkty z serii La Chocolatiere od marki Delecta.

  1. Pani Justyna K.
  2. Pani Kazimiera W.

Uwaga! Wszystkie osoby, które wygrały zostaną też powiadomione w wiadomościach prywatnych lub/i komentarzu na FB. Ich zdjęcia widnieją w kolarzu.

UWAGA!

Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebook. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Dane te zostaną użyte wyłącznie w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz