Wyniki konkursu!

wyniki-konkursu

Moi drodzy,
30 listopada zaprosiłam Was do udziału w prostym konkursie, w którym do wygrania była wspaniała książka „My New Roots. Inspirujące przepisy kuchni roślinnej na każdą porę roku”. Dziękuję Wydawnictwu Marginesy za jej ufundowanie. O książce pisałam Wam tutaj

Zadanie było proste:

„Z okazji zbliżających się 2-gich urodzin bloga „Słodkie okruszki” napisz, który przepis z bloga podoba Ci się najbardziej i dlaczego

lub złóż mi urodzinowe życzenia”

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i każdą odpowiedź, naprawdę miło mi było je czytać. Jest mi niezmiernie miło, że bierzecie udział w konkursach organizowanych na moim blogu. Musicie mi uwierzyć, że było mi naprawdę ciężko dokonać ostatecznego wyboru i wskazać zwycięzcę, do których powędruje ta wspaniała książka. Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękuję. Nie trzymam Was już dłużej w niepewności.Nagroda w postaci książki powędruje do:

Aneta76

“Drogie Słodkie Okruszki,
gratuluję 2 lat i życzę samych najlepszych kreacji przy kuchennym blacie, a także samych scenariuszy ze szczęśliwym zakończeniem w każdej innej sytuacji.

Życzę kolejnych wielu, wielu lat z gwiazdorską grą każdego z produktów.

Pozdrawiam
Aneta”

Dziękuję Pani Aneto za piękne życzenia i proszę o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres i telefon) na adres matleen@gazeta.pl.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz