Wyniki konkursu z Yerba Mate 24

Moi drodzy,

pod koniec maja wraz ze sponsorem Yerba MaTe 24 zaprosiłam Was do udziału w prostym konkursie, w którym do wygrania był widoczny na zdjęciu zestaw startowy do yerba mate. W skład zestawu wchodzą:

  • Próbka Mate Green Despalada 50g
  • Próbka Mate Green Energy 50g
  • Próbka Yerba mate Taragui Energia 50g
  • Bombilla nierdzewna Alvaro smukła
  • Matero ceramiczne Puszka miodowe 300 ml
  • Termometr tarczowy

Zadanie było bardzo proste. Wystarczyło odpowiedzieć na proste pytanie:

 

Pani Małgorzata P.

„Zestaw do yerba mate dla mnie, bo energię w niej zawartą chętnie przygarnę, unikam kawy, choć nie jest to dla mnie łatwe…, więc ten zestaw by mnie wybawił i moją ciągątkę do kawy … spławił. Podobno poprawia zdrowie, więc tylko tyle jeszcze powiem, że bycie w pewnym wieku już zapala ten promyk częstszego myślenia o zdrowiu, no i samopoczucie by poprawił, więc nikt by mi już komplementów typu: Pamiętasz jak byłaś milsza? nie prawił Synowie właśnie od niedawna zaczęłi yerba mate pić, więc pora do ich nawyków dołączyć

Gratuluję wygranej!

UWAGA!

Zwycięzcę konkursu proszę o zapoznanie się z Regulaminem Konkursów (jeśli jeszcze tego nie zrobił) dostępnym na blogu pod adresem https://www.slodkieokruszki.pl/regulamin-konkursow/ lub na Facebook w notatkach.

Na podstawie regulaminu zwycięzca wraz z danymi niezbędnymi do wysyłki nagrody: imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera  powinien również przesłać na mail matleen@gazeta.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebook oświadczenie treści:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz