Wyniki konkursu z XLM.pl Księgarnia Ludzi Myślących

wyniki konkursu

Moi drodzy,

na początku chciałabym Was przeprosić za tak długi czas oczekiwania na wyniki konkursu. Niestety życie różnie się układa, a nękające problemy powodują, że nie zauważamy dat na kartkach kalendarza. Nie mniej już z Wami jestem i z przyjemnością ogłaszam wyniki konkursu. Jak zawsze byliście pomysłowi. W imieniu swoim i sponsora XLM.pl Księgarnia Ludzi Myślących dziękuję za każde zgłoszenie konkursowe. Galeria konkursowa zostania uzupełniona w najbliższych dniach (pamiętajcie! w wyborze zwycięzców brałam pod uwagę wszystkie zgłoszenia). Nie przedłużając dłużej… Wspaniałe książki Zbigniewa T. Nowaka wygrywają:

KAMELEON KULINARNY za przepis na zdrowe owocowe smoothie, różowo-zielone

zdrowe owocowe smoothie w buteleczkach

SKŁADNIKI:

  • różowa warstwa:

mrożone maliny, wiśnie, czarne porzeczki, truskawki – 2-3 garście
200 ml gęstego jogurtu naturalnego, może być jogurt grecki

  • zielonkawa wartwa:

2 banany
1/3 małego ananasa
3 kiwi
1/2 cytryny

Każdą warstwę oddzielnie blendujemy, wlewamy do naczynek – szklaneczek lub buteleczek.

 

Pani Natalia M. za przepis na buraczkowe smoothie

Smoothie buraczkowe - przepis

Składniki:

  • 1 mały burak
  • 1 jabłko
  • 1 banan
  • opcjonalnie miód do smaku.

Przygotowanie:

Dzień wcześniej banan obieramy i kroimy w plasterki a następnie wkładamy do zamrażarki. Następnego dnia rano myjemy buraczka, osuszamy i zawijamy w folię aluminiową. Wkładamy buraczek do piekarnika i pieczemy przez 1 godzinę w 200 stopniach. Następnie rozwijamy i studzimy. Zimny buraczek obieramy i kroimy w kawałki. Przekładamy do kielicha blendera, dodajemy obrane jabłko pokrojone w kawałki i zamrożonego banana (można dodać miód do smaku). Miksujemy na gładki koktajl. Przelewamy smoothie do szklanek i podajemy mocno schłodzone.

 

Przypominam!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz