Wyniki konkursu z Wyd. Martel

konkurs-z-MARTEL-1 wyniki

Moi drodzy,

7 lipca wraz z Wydawnictwem MARTEL zaprosiłam Was na konkurs, w którym do wygrania były aż 3 książki – „Zielone koktajle dla zdrowia i urody” Siostry Marii. Zadanie konkursowe było naprawdę proste:

Książka, wakacyjny odpoczynek i… – podaj przepis na swój ulubiony letni napój”

Dziękuję Wam za wspaniałe, inspirujące i pyszne zgłoszenia konkursowe. Z chęcią spróbowałabym każdego 🙂 Wszystkie konkursowe propozycje możecie znaleźć tutaj (klik) lub tu (klik) oraz w galerii konkursowej na Facebook. Z chęcią nagrodziłabym każdego niestety reguły konkursu na to nie pozwalają. Dlatego po naprawdę długim namyśle… książki powędrują do:

Pani Katarzyny S. za „Shake z rabarbarem”

shake z rabarbarem Kasia S.

Do Pana Dariusza K. i Oliviera 😉 za „Red-koktajl”

Red koktajl Zgłoszenie Pana Dariusza K.

oraz do Pani Mirosławy W. za „Poranną pieszczotę” 😉

Zgłoszenie Pani Mirosławy W.

Gratuluję i jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie

Zgodnie z regulaminem konkursu zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres i telefon) na adres matleen@gazeta.pl lub za pośrednictwem Facebook (wiadomość prywatna). Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi w celu dokonania wysyłki nagród. Nagrody będą wysłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz