Wyniki konkursu z Prettify

Moi drodzy,

przyszedł czas na ogłoszenie wyników kolejnego konkursu. W imieniu swoim i sponsora dziękuję wszystkim za udział. Tym razem wyboru nie dokonywałam osobiście, lecz robił to sponsor nagrody Prettify – sklep kosmetyczny online.

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. Pamiętajcie, to jest zabawa! Cały czas staram się, by pojawiały się nowe konkursy, by móc nagrodzić i uszczęśliwić więcej osób. Jeden konkurs wciąż trwa, a niedługo ruszą kolejne 😀

A kto wygrał tym razem?

Nagroda trafi do Pani Justyny B. Gratuluję i czekam na dane adresowe.

Moja wakacyjna kosmetyczka pęka w szwach…I nie są to absolutnie kosmetyki kolorowe-a zdawać by się mogło że na urlopie będę się malować 😉 Zazwyczaj na wakacje udaję się w bardzo ciepłe kraje,więc ZAWSZE pamiętam o kosmetykach nawilżających.Balsam do ust,mgiełka lub woda termalna w sprayu,krem do rąk-to moje nr 1 🙂 Ponadto znajdzie się w mojej kosmetyczne maseczki nawilżające w płachcie.tonik,mleczko kosmetyczne,krem nawilżający.Nie zabraknie również kremów z filtrem UV (50 😀) ,maseczek nawilżających do włosów,kremu do stóp,odżywki do paznokci ,chusteczek nawilżających i oczywiście dezodorantów 🙂 Perfumy też zabieram ze sobą na wakacje-ale używam ich tylko wieczorami.Cokolwiek nie znajdziecie w mojej wakacyjnej kosmetyczne,wszystko będzie mieć etykietę -NAWILŻENIE 🙂 Piękna makijażowo jestem w ciągu roku.Na wakacjach jestem naturalnie piękna a przede wszystkim zatroskana o swoją skórę i zadbana.”

 

Uwaga! Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz