Wyniki konkursu z Moreso

wynikiMoi drodzy,

6 grudnia wraz z marką MORESO zaprosiłam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania były aż 2 zestawy wspaniałych przekąsek QUICK SNACK. Przypomnę, że jest to rewolucyjna linia przekąsek w małych poręcznych opakowaniach, które zmieszczą się w każdej torebce, plecaku, a nawet w kieszeni.

Zadanie było proste:

Dokończ zdanie (mile widziane kreatywne odpowiedzi):

QUICK SNACK, to znakomite przekąski na… ” 

lub

Podaj przepis na świąteczną sałatkę (mile widziane zdjęcie, ale nie jest to warunek konieczny).

W imieniu swoim i sponsora konkursu – marki MORESO, dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia. Wybór jak zawsze był trudny. Wraz z przedstawicielką sponsora wybrałyśmy 2-wa zwycięskie zgłoszenia. Nie przedłużając miło mi poinformować, że nagrody w postaci pysznych przekąsek QUICK SNACK wygrywają:

Pani Anna G. za Sałatkowe Ciasto czyli Sałatka z tuńczykiem na krakersach

Sałatka Pani Anny zachwyca nie tylko smakiem, ale też i wyglądem. Taka sałatka może uświetnić nie jedną uroczystość. Dziękuję w imieniu swoim i sponsora za podzielenie się tak pomysłowym przepisem.

Przepis znajdziecie tutaj (klik)

Sałatka ciasto Pani Anna G.

Pani Kasia P.

Quick Snack, to znakomite przekąski na każdą porę dnia!
Rano pyszny do płatków dodatek, na drugie śniadanie idealne do sałatek, na lunch w biegu idealne do schrupania lub przed obiadem do przegryzania, zaś wieczorem na kanapie gdy ktoś z bliskich już chrapie -pochrupać nad uszkiem można -to pobudka niegroźna:) bo Quick Snacki są do jedzenia ale i dzielenia bo radość wspólnego chrupania jest nie do opisania!

Pani Kasiu ujęła mnie Pani swoim zgłoszeniem –  doskonale opisuje Pani przekąski QUICK SNACK. Dziękuję też za nutkę humoru, której nigdy nie może zabraknąć. W końcu takie przekąski to nie tylko wspaniały smak, ale też czysta radość z CHRUPANIA 🙂

 

Uwaga!

Zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz