Wyniki konkursu z MK Cosmetics

Wyniki konkursu

12 maja wraz ze sponsorem MK Cosmetics zaprosiłam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania był 1 dowolny zapach ze sklepu MK Perfumy pojemności 50 ml (1 osoba może wygrać 1 perfum, wygrywają 3 osoby).

Zadanie było niezwykle proste:
 
Dokończ zdanie:
„Perfumy, to dla mnie…”
 
Mile widziane kreatywne odpowiedzi.
W imieniu swoim i sponsora chciałabym podziękować wszystkich za udział i każdą odpowiedź. Uwierzcie mi, że miałam bardzo trudny wybór. Jak zawsze było pięknie, pomysłowo, kreatywnie. Niestety mogłam wybrać tylko 3 zwycięskie zgłoszenia. Wszystkich tych którym dziś się nie udało zachęcam do śledzenia mojego bloga i fanpaga na Facebook, bo już niedługo kolejne ciekawe konkursy. A tym czasem dziś… nie przedłużając już dłużej ogłaszam wyniki.
 

Nagrody powędrują do:

Pani Barbary F.

„Perfumy, to dla mnie dodatek podkreślającym moją kobiecość. Ubrana w bogatą gamę zapachów czuje się piękniej i pewniej. Roztaczam wokół siebie magiczną aurę hipnotyzującą płeć przeciwną. Docieram do nozdrzy przyszłego wybranka mojego serca. Rozbudzam jego marzenia o kobiecie otulonej niezwykłymi perfumami. Pobudzam jego wyobraźnie do działania. Krok po kroku zbliżam go do siebie by w odpowiednim momencie złapać go w swoje kobiece sieci. Z pomocą perfum wyrażam swój nastrój i upodobania. Czasem mam ochotę na kwiatowe zapomnienie, innym razem na orzeźwiająca moc cytrusów. Ich wybór jest odpowiedni do okoliczności. Na randkę wybieram romantyczną nutę fuksji, do pracy stawiam na subtelny zielony bluszcz. Uwielbiam filigranowe, różnokształtne flakony, które przykuwają mój wzrok wyglądem. Jestem niczym sroka. Kocham błyskotki. Moja półka w łazience jest wypełniona perfumami zamkniętymi w oryginalnych opakowaniach. Perfumy są zawsze przy mnie. Ten ulubiony noszę przy sobie, dokładnie schowany w torebce na każdej wyjście. Jak każda kobieta chce poczuć się pewniej. Perfumy to szczęście, więc korzystajmy ile tylko się da! „

Zgłoszenie konkursowe Pani Barbary F.

Pani Kasi B.

Perfumy (och, która z nas kobiet ich nie kocha…) dla mnie to moja druga skóra, moja druga twarz i moje drugie imię. To ja tajemnicza, pewna siebie kobieta (o tu stoi przed Wami 😀 , a dzisiejszy wylany na siebie zapach zielonej herbaty aż wybucha ze mnie). Zwinnym ruchem przechodzę dzięki perfumom przez niewidzialne lustro do innego dla mnie wręcz bajecznego świata. Dzięki nim rosnę w tzw. pewność siebie i to chyba znacznie szybciej niż grzyby po deszczu i śmiałym krokiem zdobywam świat. To mój przewodnik po krajach. Uwielbiam kolekcjonować flakoniki perfum przywiezione z podróży. Ulokowane w nich zapachy to moja mapa szczęścia, bowiem tak się czuję w ich doborowym towarzystwie. Za pomocą nich zaliczam kolejne wzniesienie czy przełamując lęki na kolejnej i to znacznie wyższej wieży widokowej. Dzięki perfumom spoglądam śmielej w przyszłość i unoszę swoją roześmianą twarz ku niebu. Widzę więcej, jakby ktoś za pomocą ich wybornego zapachu założył mi automatycznie na nos różowe okulary. Ja zła?…Ja naburmuszona?…O NIE! w otoczeniu nich nabywam powera albo po prostu wkraczam do beztroskiego dzieciństwa. Cieszę się całą sobą i z rozwianym włosem potrafię przeskoczyć nawet największą kałużę, która akurat stanęła mi na drodze do pracy. Perfumy towarzyszą mi w najważniejszych wydarzeniach mojego życia (wesele, chrzciny dzieci, zdany egzamin), a ich zapach lokuję w swojej pamięci i w sercu. Uważam, że perfumy posiadają duszę, dobrą duszę, która okrywa naszą opieką i siłą, i stwarza że my kobiety rozkwitamy jeszcze bardziej mocniej…Perfumy to także moje czwarte dziecko, o które dbam jak potrafię najlepiej. Nie pozwalam, aby walały się postawione gdzieś niezdarnie na półce czy zostały niechlujnie wrzucone do torby. Zawsze ustawione w rzędzie, na środkowej półce, tak abym swoim piwnym okiem mogła obejmować ich piękno, a szybkim ruchem dłoni chwycić za opływowy kształt flakonika. Do torebki wędrują w specjalnie wybranej dla nich kosmetyczki, a każdy „psik, psik” w podróży jest niebywałym cudem…zrozumie mnie ten, kto tak samo jak ja miłuje perfumy i widzi w nich znaczne więcej niż ładny zapach w ładnej oprawie. To sztuka, która składa się z przemyślanej kompozycji zapachowej, która pobudza nasze zmysły i rozwija wyobraźnię.

Pani Klaudii

„Perfumy to wyraz mojej kobiecości, urody i wdzięku. Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez aplikacji ulubionych perfum. Dlatego, że te dodają mi pewności siebie i podkreślają mój charakter. To jakby element garderoby, z którego nigdy się nie rezygnuje. W dodatku w zależności od okazji używam innego zapachu, tak jak i inny strój prezentuję. Perfumy to zawsze idealny prezent dla mnie. Uwielbiam zarówno mocne, trwałe, jak i delikatne zapachy. Każdy z nich znajdzie swoją okazję, aby zawitać na moim ciele. Użycie perfum to codzienny rytuał, wprawiający w dobry nastrój i wyzwalający przyjemność. Perfumy są odzwierciedleniem duszy, bowiem każda z nas decyduje się na zapachy, które są bliskie jej sercu. Inne perfumy wybiera pewna siebie i zdecydowana kobieta, inne romantyczka czy podróżniczka. Myślę, że perfumy wyrażają więcej niż nam się wydaje.”

 

UWAGA!

Zwycięzców proszę o zapoznanie się z Regulaminem Konkursów (jeśli jeszcze tego nie zrobili) dostępnym na blogu pod adresem https://www.slodkieokruszki.pl/regulamin-konkursow/ lub na Facebook w notatkach.

Na podstawie regulaminu zwycięzca wraz z danymi niezbędnymi do wysyłki nagrody: imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera oraz wskazaniem 1 wybranego zapachu z oferty MK Cosmetics

powinien również przesłać na mail matleen@gazeta.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebook oświadczenie treści:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz