Wyniki konkursu z Lafaye

Moi drodzy,

na początku ogromnie Was przepraszam za tak długi czas oczekiwania na wyniki. Wpłynęło na to kilka czynników – prywatne problemy (,o których nie będę się rozpisywać), zdrowie i… ogromna ilość zgłoszeń (ponad 400), za co akurat Wam bardzo dziękuję. Wybór nie był łatwy, każde zgłoszenie było ciekawe, oryginalne, było co czytać i miałam naprawdę „niezły orzech do zgryzienia”.

Wiem, że niektórym będzie przykro, dlatego już dziś mam dla Was dobrą wiadomość 😀 W związku z Waszą aktywnością na blogu na dniach pojawią się kolejne konkursu 😀 (Pamiętajcie też, że jeden wciąż trwa (klik))

Przypominam również, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła tylko jedna osoba. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd jak to już niestety bywało. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

A dziś gratuluję Pani Paulinie Paraficz. Pani Paulino czekam na Pani dane 😀

 

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Zwycięzca konkursu wraz z danymi adresowymi winien wysłać w tej samej wiadomości oświadczenie o treści:
 
“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz