Wyniki Konkursu z książką Natalii Sońskiej

Dzień dobry,

Moi drodzy na początek muszę Was ogromnie przeprosić. Mam ostatnio głowę pełną problemów i najzwyczajniej w świecie umknęła mi ta ważna data. Wyniki powinny pojawić się 3 dni temu. Bardzo Was i sponsora nagród przepraszam za to opóźnienie. A wracając do miłych informacji. W konkursie wygrywają aż 3 osoby. Dziękuję każdemu uczestnikowi za udział. Przeczytałam Wasze wszystkie zgłoszenie z bloga i fanpaga na Facebook, a nawet kilkanaście tych które wysłaliście mi na maila (niestety nie mogłam ich brać pod uwagę w wyłonieniu zwycięzców. Proszę czytajcie regulamin). Nie przedłużając… Nagrody wędrują do:

Pani Kasi K.

„Książka ,to dla mnie:
(K)ompan wierny na dobre i na złe
(S)uper przewodnik po prawdziwym świecie i świecie wyobraźni
(I)dealny prezent
) – autentycznie zawsze trafiony zakup
(Ż)egluga po morzu różnych gatunków literackich
(K)aruzela emoocji
(A)rchiwum różnych historii”

Magdalena W.

„Książka to dla mnie skarbnica wiedzy, to nieodkryte zakątki czekające aby je odkryć i poznać. To tajemnica kryjące się za drzwiami okładki kusząca by ją zaznać i posiąść

Magdalena M.

„Najlepszy przyjaciel ? nawet gdy wiem, że mogę nie mieć dla niej czasu ląduje w torebce – to jak mieć kogoś bliskiego przy sobie! ?”

Gratuluję w imieniu swoim i sponsora – Wydawnictwo Poznańskie

UWAGA!

Zwycięzców proszę o zapoznanie się z Regulaminem Konkursów (jeśli jeszcze tego nie zrobili) dostępnym na blogu pod adresem https://www.slodkieokruszki.pl/regulamin-konkursow/ lub na Facebook w notatkach.

Na podstawie regulaminu zwycięzca wraz z danymi niezbędnymi do wysyłki nagrody: imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera  powinien również przesłać na mail matleen@gazeta.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebook oświadczenie treści:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz