Wyniki konkursu z BlendyGo

Moi drodzy,

w przedświątecznym „szale” i z powodu panoszących się chorób (moje maluszki znów coś złapało, a i mnie powoli dopada) prawie zapomniałam o wynikach konkuru z BlendyGo. Na szczęście w porę sobie o nich przypomniałam 😉 I mam nadzieję, że nagroda dotrze jeszcze przed Świętami, a jeśli nie to to na pewno będzie miły prezent na Nowy Rok 😉

Dziękuję wam za liczny udział. Jak zawsze było bardzo trudno wskazać tą jedną jedyną odpowiedź.

Wiem, że niektórym będzie przykro, dlatego już dziś przypominam o wciąż trwających dwóch konkursach. Informacje o nich znajdzie w zakładce „Konkursy”.

Przypominam również, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd jak to już niestety bywało. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Gratuluje Panu Włodkowi P.Blender chciałbym ofiarować swojej drugiej żonie Marta Piasecka ponieważ to dzięki niej nie pozostałem podstarzałym tetrykiem lecz jestem ROMANTYKIEM i nie wstydzę się tego ? Żona to kobieta o gołębim sercu i cudownym uśmiechu ,którym potrafi zjednać sobie niejednego ponuraka. Choć życie rzuciło jej kłody pod nogi, potrafi z optymizmem patrzeć w przyszłość ?

Żona bardzo lubi koktajle , smoothie ….kupuje je bo niestety nie mamy blendera .
Sprawić mojej żonie radość i zobaczyć uśmiech na jej twarzy – bezcenne ?”
 
Uwaga!
Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz