Wyniki konkursu z BlendyGo

Moi drodzy,

w imieniu swoim i sponsora dziękuję Wam za udział w konkursie. Wybór zwycięzcy jak zawsze nie był łatwy.  Było tyle wspaniałych zgłoszeń… Ale wygrać mogła tylko jedna osoba.

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Gratuluję Pani Angelice P.

Zdjęcia jakie laureatka dodała możecie zobaczyć na FB pod postem konkursowym. Opis poniżej 🙂

Hmmm…
Jak się wyróżnić wśród tylu zgłoszeń? Może mój syn zwróci Waszą uwagę, tak jak zawsze zwraca moją ? Taki z niego okropny łobuziak, ale mega kochany i przeprzeprzezabawny ???

Jeżeli nie zwróciłam jeszcze waszej uwagi, to może napiszę jakiś wiersz?
Wspaniały blender wygrać bym chciała,
lecz nie wiem czy Pani by mi go dała.
Kolorów mnóstwo ma do wyboru
Również innych ma wiele walorów.
Jednym z nich jest bezprzewodowość,
a do pracy ciągła wręcz gotowość,
wierzę także, że jest mega niezawodny
i miejsca w mej kuchni w pełni godny!  
Że ma ostre jak brzytwy noże,
i zawsze w kuchni mi dopomoże <3
Mam nadzieję, że rymowanką tą skromniutką
Udało mi się złapać Was za serduszko 😉

No więc do rzeczy: ja uwielbiam owoce i chciałabym je jeść zamiast słodyczy zawsze, staram się też dawać je mojemu synkowi zamiast zwykłych, niezdrowych słodyczy, zależy mi żeby dostarczać mu dużo witamin i wartości odżywczych. Chciałabym też, żeby to samo udzieliło się mojemu narzeczonemu, który niezbyt o siebie dba w kwestii żywienia, niestety ciężko wcisnąć mu nawet jakieś owoce ? Za to soków czy koktajli się napije, ale te kupne to nie to samo, co robione samemu, na świeżo, z własnych zbiorów. Bardzo bym chciała próbować mieszać różne owocowe i tworzyć superzdrowe i smaczne koktajle dla całej rodziny (i nie tylko).
Ogólnie nie przepadam za spędzaniem czasu „przy garach”, ale robienie koktajli to byłby chyba wyjątek – wydaje mi się, że akurat ta kuchenna czynność byłaby całkiem przyjemna… I nie zajmuje dużo czasu ? Bawić się w tworzenie nowych smaków i mieszanie ich to już wydaje się naprawdę fajnym doświadczeniem! Chciałabym przeżyć tą owocową przygodę, razem z moim małym pomagaczem Gabrysiem, który jest bardzo aktywnym dzieckiem, potrzebuje wielu witamin i energii, a owoce i soczki wprost uwielbia!????? Na pewbo pomogły mi robić te koktajle, bo często próbuje dostać się do blatu i coś robić jak mamusia, choć ja zazwyczaj coś z nożem, a synek za mały jeszcze na takie zabawy 🙁 ale wrzucać owocki to byłaby dla niego frajda! Lubi rzucać różne rzeczy i krzyczeć przy tym „baaaa!(ch)”
Taki blender przydałby się też do robienia innych rzeczy – jogurtów, musów i jeszcze innych, jak go zdobędę, to będę próbować nowych przepisów ?”

 

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

One comment

  1. Angelika P. says:

    pięknie dziękuję ??????? za docenienie mojego wpisu i też pewnie aktywności na stronie sponosora ??? Pozostałym uczestnikom życzę szczęścia w następnych konkursach, a ja czekam na blender i jak tylko go dostanę, coś w nim zmajstruję ?

Dodaj komentarz