Wyniki konkursu z Aquaphor

Moi drodzy,

na początku przepraszam Was za tak późną porę ogłoszenia wyników konkursu. Niestety cały dzień borykam się z problemami technicznymi (co chwila znika mi Internet, miałam awarię strony itd). Nie mnie w końcu są 🙂 Dziękuję Wam za cierpliwość i tak liczny udział. Zgłoszeń było naprawdę wiele. Pamiętajcie tylko, by były autorskie (niestety część była skopiowana i musiała zostać odrzucona). Wszystkie pozostałe uważnie przeczytałam (kilkakrotnie) i… po długim namyśle z przyjemnością ogłaszam, że nagrody wędrują do:

(Tych, którym się nie udało zachęcam do udziały w innych konkursach. Już niedługo ruszy jeden z nich. Dziękuję za udział i każde zgłoszenie).

Pani Krystyny J.

Przepis na jesienną herbatę jest w mojej rodzinie przekazywana z pokolenia na pokolenie. To właśnie ona towarzyszy nam podczas spędzania wspólnych rodzinnych wieczorów. Picie jej jest naszych rytuałem szczęścia. Gromadząc się przy dzbanuszku z herbatą pielęgnujemy rodzinną bliskość. Do jej przygotowania potrzebujemy:

– szklanka czarnej herbaty (ze sklepu zielarskiego)
– plaster pomarańczy z warzywniaka znajomej
– miód z pasieki dziadka
– imbir z uprawy ekologicznej sąsiadki

Sposób przygotowania:
Zaparzam herbatę. Na chwili dodaje imbir i miód. Mieszam. Uzupełniam pomarańczą. Delektuje się smakiem z rodziną.. (w szczególności z mamą) 🙂

 

Pani Magdy – nick „Megi”

Od trzech miesięcy jestem mamą Antosia.Tak długo jak nasz skarb jest na świecie mamy w mieście problem z wodą.Codziennie muszę robić synkowi mleko a do tego przez nasz dom przewija się ogrom gości a woda bez filtrowania nie zachęca do spożycia.Nie wyobrażam sobie podania gościom herbaty z wątpliwymi dodatkami.Dlatego taki dzbanek byłby dla nas wybawieniem a dla mnie gwarancją że woda będzie czysta,smaczna i bezpieczna dla mojego synka.

Moniki Z.

S-łodzone napoje mi nie smakują
Ł-agodny smak wody z dzbanka uwielbiam
O nawodnienie mojej rodziny chce dbać
D-odrej jakości wodę im podawać
K-rople płynące z dzbanka minerały zawierają
I-intenigentnym sposobem zamień usówają
E-konomicznym rozwiązaniem dzbanki się nazywają

O-dpowiedni dzbanek nasze zdrowie poprawia
K-orzyści z niego płynące już poznałam
R-zeżbić naszą sylwetkę i przyspieszyć trawienie pomaga
U-sówanie toksyn, dotlenienia wody to jego sprawa
S-kóra nasza zostanie nawilżona, cera od tego poprawiona
Z-yski pijać wodę z dzbanka otrzymamy
K-asę także zaoszczędzamy
I- najważniejsze nieustanny dopływ do zdrowia mamy! <3

Gratuluję 🙂

Uwaga!

Zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Uwaga! Z powodów technicznych i czasowych zrezygnowałam z tworzenia galerii zdjęć konkursowych na Facebook.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz