Wyniki konkursu z Aquaphor

Moi drodzy,

przyszedł czas na ogłoszenie wyników kolejnego konkursu. Wybór był ogromnie trudny. Ilość zgłoszeń była imponująca 🙂 Dziękuję w imieniu swoim i sponsora nagród za tak liczny udział w konkursie. Miałam naprawdę nie lada wyzwanie by z tak imponującej liczby zgłoszeń wybrać te 10 zwycięskich.

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. Pamiętajcie, to jest zabawa! Cały czas staram się, by pojawiały się nowe konkursy, by móc nagrodzić i uszczęśliwić więcej osób. Już niedługo ruszy kolejna zabawa ? Jeśli wszystko się uda będzie… naprawdę słodko 😀 (taka mała podpowiedź co do przyszłych nagród 😉 )

A kto wygrał tym razem?

1. Elżbieta Anna Kruczkiewicz

2. Tomasz Fijałkowski

3. Justyna Bałchan

4. Karolina Kurzacz-Korzonek

5. Edyta Spernol

6. Margaretta Jańczak-Zarycka

7. Olga Grzebielec

8. Basia Pozorska

9. Patrycja Piasecka

10. Ol Kinga

Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz