Wyniki konkursu z 4health

edf

Moi drodzy,

dziękuję Wam w imieniu swoim i sponsora za tak liczny udział w konkursie. Miałam ogromy problem, by wybrać zwycięzcę. Niestety reguły konkursu pozwalają mi wybrać tylko 1 osobą, choć na nagrodę zasłużyło o wiele więcej osób. Wszystkich tych, którym się nie udało zachęcam do udziału w innych konkursach (jeden wciąż trwa, a na pewno pojawią się kolejne). Nie przedłużając dłużej… Nagroda trafi do:

Pani Weronika K.

„Paczkę świąteczną od 4health chciałabym wygrać dla małżeństwa w składzie: Weronika K., Rafał K.. ? Dlaczego? Bo pasujemy do musli i batonów od 4health jak Flip i Flap, Bolek i Lolek, a nawet Pinky i Mózg! ? Również jesteśmy w 100% naturalni jak płatki zbożowe, zdrowi jak nasiona chia, słodcy jak malina, a kiedy trzeba gorzcy jak czarna czekolada, twardzi jak orzechy, a kiedy nikt nie widzi… pikantni jak chilli!?”

 

 

Po ogłoszeniu wyników laureat kontaktuje się ze sponsorem celem podania adresu do przesłania nagrody w przeciągu 48 godzin od ogłoszenia wyników. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz