Wyniki konkursu z 4BL For Better Life

Moi drodzy,

Święta już tuż tuż, więc szybko ogłaszam wyniki konkursu. W imieniu swoim i sponsora 4BL – For Better Life dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Wszystkim tym, którym się dziś nie udało zachęcam do udziału w innych konkursach na blogu (jeden wciąż trwa i na pewno pojawią się kolejne). Zwycięzca mógł być tylko jeden. Dziś gratuluję

Pani Patrycji F

Chciałabym wygrać zestaw bo w tym roku w moim domu urządzam wigilię dla 20 osób (po raz pierwszy będę m.in. gościć najbliższą kuzynkę z świeżo poślubionym małżonkiem). Chciałabym aby wigilijny stół był wyjątkowy nie tylko pod względem potraw ale i zastawy. Z pewnością przydałyby się nowe sztućce, żebym nie musiała lecieć do sąsiada pożyczać i to w Wigilię? Akceptuję regulamin.”

 

UWAGA!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Zwycięzca konkursu wraz z danymi adresowymi winien wysłać w tej samej wiadomości oświadczenie o treści:
 
“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz