WYNIKI KONKURSU! Wygraj książkę „Dieta z niskim indeksem glikemicznym”

Wyniki konkursu

Moi drodzy,

31 lipca wraz z Wydawnictwem REA-SJ zaprosiłam Was do udziału we wspaniałym konkursie, w którym do wygrania były aż 3 wspaniałe książki „Dieta z niskim indeksem glikemicznym”. O książce pisałam Wam tutaj. Zadanie było proste:

„Podziel się ze mną przepisem na pyszne śniadanie lub koktajl,

albo

napisz krótko, dlaczego książka powinna trafić w twoje ręce”

 

Dziękuję Wam za tak liczny udział w konkursie. Jest mi niezmiernie miło, że bierzecie udział w konkursach organizowanych na moim blogu. Dziękuję za każdą odpowiedź, przepis i zdjęcie. Wszystkie zdjęcia i odpowiedzi możecie znaleźć pod postem konkursowym na blogu i Facebook (zdjęcia umieszczone są również w specjalnej galerii konkursowej). Musicie mi uwierzyć, że było mi naprawdę ciężko (!) dokonać ostatecznego wyboru i wskazać zwycięzców, do których powędruje ta wspaniała książka. Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękuję. Naprawdę jak bym mogła obdarowałabym nagrodami większą ilość osób. Niestety reguły konkursu są nieubłagane. Nie trzymam Was już dłużej w niepewności.

Nagrody w postaci książki „Dieta z niskim indeksem glikemicznym” powędrują do:

Pani Dominiki:

„Dlaczego powinnam wygrać tę książkę? Bo na pewno ją wykorzystam! Od niedawna wiem, że choruję na insulinooporność. Co gorsza, okazało się że badania na nią wskazywały już 10 lat temu. Od 2 lat staram się zrzucić kilogramy, które przybywały z powietrza. Nie pomogły mordercze treningi i czysta dieta. Teraz uzbrojona w metforminę i dietę LIG staję do walki o zdrowie i o drugą ciążę. Pomożecie?”

Do Gotogranie:

„Bardzo przydałaby mi się ta książka, gdyż niestety zdiagnozowano u mnie hipoglikemię reaktywną. Okazało się niestety, że zdrowe produkty, którymi się zajadałam (jak np. jaglanka) dla mnie nie są już wcale takie zdrowe.

Bardzo lubię słodkie śniadania, dlatego polecam zdrową oszukaną szarlotkę – jeszcze ciepłe, uprażone z cynamonem jabłuszko przełożone gęstym jogurtem naturalnym i posypane prażonym domowym musli. Warstwy delikatne i chrupkie oraz gorące i zimne to istne niebo w gębie!”

Do Pani Ewy S. za jej obie propozycje śniadaniowe – prostota, zdrowie i smak.

Ewa S zwycięskie propozycje śniadaniowe konkurs

 

 

Gratuluję i jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie.

 

Zgodnie z regulaminem konkursu zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres i telefon) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi w celu dokonania wysyłki książki. Nagroda będzie wysłana wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

5 comments

Dodaj komentarz