Wyniki konkursu urodzinowego!

Wyniki konkursu urodzinowegoMoi drodzy,

kilka dni temu, a dokładnie 13 stycznia, mięły 3 lata odkąd założyłam blog „Słodkie okruszki”. Aż trudno uwierzyć, że minęło już tyle czasu. Chciałabym wam raz jeszcze podziękować za każde miłe słowo, za każdy komentarz, mail, laik itd. A w szczególności za to, że wciąż ze mną jesteście, że jest Was coraz więcej i co najważniejsze, że korzystacie z moich przepisów. Dziękuję Wam!

Z okazji 3 urodzin bloga zorganizowałam wraz ze sklepem tarkaimiarka.pl pyszny i naprawdę słodki konkurs. Wystarczyło podzielić się przepisem na ciasto, ciasteczka lub deser.

A nagrody były piękne:

1 miejsce: Kubek termiczny Dandy z silikonową pokrywką Cafe, 250 ml Sagaform

2 miejsce: Cukiernica z łyżeczką Bąble, biała Practic

3 miejsce: Szklanki Ibiza 310 ml, niskie 6 szt.

 

Czas ogłosić wyniki 🙂

Dziękuję Wam za tak liczny udział i wiele wspaniałych przepisów. Zgłoszenia, do których dołączone zostały zdjęcia możecie zobaczyć tutaj (klik). Przyznam szczerze, że wybór tych trzech zwycięskich był naprawdę trudny. Przeglądałam wszystkie przepisy chyba setkę razy. Każdy przepis był niezwykle apetyczny i z chęcią nagrodziłabym wszystkich. Niestety wygrać mogą tylko trzy osoby. Nie przedłużając dłużej…

1 miejsce: Kubek termiczny Dandy z silikonową pokrywką Cafe, 250 ml Sagaform

Wygrywa Pani Agnieszka za przepis na Podniebny ser z bezą i kremem. Przepis znajdziecie tutaj (klik)

To ciasto mnie po prostu urzekło. Łączy w sobie smaki, które uwielbiam, a do tego wygląda wspaniale. Gratuluje pomysłowości i zdolności kulinarnych. Dziękuję, że podzieliła się Pani tak pysznym przepisem.

Podniebny ser z bezą i kremem

2 miejsce: Cukiernica z łyżeczką Bąble, biała Practic

Wygrywa Pani Barbara za przepis na Kostkę gruszkową. Przepis znajdziecie tutaj (klik)

Gruszki, masa budyniowa, ciemny biszkopt. To ciasto nie tylko wygląda wspaniale, ale na pewno też tak smakuje. Dziękuję za tak pyszne zgłoszenie.

Gruszkowa kostka

3 miejsce: Szklanki Ibiza 310 ml, niskie 6 szt.

Wygrywa Pani Aneta T. za przepis na sernik na kruchym ciemnym cieście. Przepis znajdziecie tutaj (klik)

Uwielbiam serniki, zresztą jak cała moja rodzina. Trafiła Pani w mój gust 🙂 Dziękuję również za inne pyszne zgłoszenia.

Sernik na kruchym cieście

Gratuluję raz jeszcze i dziękuję za wspaniałe zgłoszenia. A wszystkich tych, którym się nie udało wygrać zapraszam do udziału w kolejnych konkursach 🙂

 

Uwaga!

Zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz