Wyniki konkursu. Sprawdź kto wygrał maskotki Tenny Tys od TY Polska

Moi drodzy,

w imieniu swoim i sponsora TY Polska dziękuję Wam za udział w konkursie. Przyznam Wam szczerze, że to był chyba najtrudniejszy wybór z dotychczasowych konkursów. Wasze odpowiedzi były nie tylko ciekawe, ale też w wielu przypadkach chwytające za serce. Większość z Was grało dla swoich pociech 🙂 Wybór był ogromnie trudny. Najchętniej nagrodziłabym większą ilość osób, ale jak to w przypadku konkursów bywa zasady są jasne i nie można ich zmieniać. Tych, którym dziś się nie udało zachęcam do śledzenia bloga i fanpaga na Faceook. Na pewno pojawią się inne ciekawe konkursu (zdradzę Wam, że… nastąpi to już niedługo)

A teraz nie trzymając Was dłużej w niepewności – bo godzina jest już naprawdę późna – ogłaszam wynik.

Pamiętajcie! Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.

Nagrody: 2 nagrody po 2 maskotki Tenny Tys widoczne na zdjęciu (maskotki wysyłane losowo). Wygrywają 2 osoby.

Nagrody wędrują do:

Pani Anetty G. (pełne zgłoszenie wraz ze zdjęciami możecie zobaczyć tutaj)

„Maskotki TY w świecie mojej córeczki królują
Śpią z nią i każdy nowy dzień zwiastują
Piękne, brokatowe oczy urzekły nas obie
Są starannie wykonane, w oryginalnym sposobie.
Patrzą słodko i czule, dzieci zapraszają
I mnóstwo zabawy z nimi zawsze mają.
Natalka od kilku lat jest maskotkami TY oczarowana
Nawet lala czuje się przez to zaniedbana.
Z maskotkami TY poznajemy tajniki natury
Zwierzęta zagrożone i piękna struktury.
Każda maskotka ma swoje imię i dzień urodzenia
To bardzo jest ważne do świąt obchodzenia.
Dlatego prezent z maskotek byłby szczęścia czarą
Na serce mojej córeczki, które doskonałą
I czystą miłością TY szczerze obdarowała
Dla nich całe swoje dzieciństwo oddała”

oraz do Pana Krzysztofa

„Chciałbym maskotkę dla mojej kochanej córeczki i jej małego braciszka.
Od września córcia idzie do przedszkola i maskotka na pewno by jej dodała otuchy i towarzyszyła by przez większość czasu. Jest bardzo nieśmiała, więc taki mały przytulny zwierzak by jej pomógł.
A drugą podzieliłaby się ze swoim malutkim braciszkiem, który ma dopiero 2 miesiące. Mimo, że jest tak malutki to dzieli się nim wszystkim. Odłożyła już wiele zabawek dla niego gdy był w brzuszku, a teraz gdy już wyszedł to ciągle mu coś oddaje (Później zapomina, o tym i zabiera ale liczy się to, ze się podzieliła hehe ). We wrześniu skończy 4 latka wiec i super prezencik by od TY dostała ?”

Gratuluję!

 

Zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

7 comments

Dodaj komentarz