Wyniki konkursu! Sprawdź kto wygrał maskotkę z serii Beanie Babies FERDINAND

Moi drodzy,

w imieniu swoim i sponsora dziękuję Wam za udział w konkursie, w którym do wygrania była maskotka z serii Beanie Babies FERDINAND. Jak się domyślacie wybór był ogromnie trudny. Dlatego… mam dla Was kolejną niespodziankę ? Wszystkich tych, którym się nie udało dziś wygrać zachęcam do udziału w nowym konkursie, w którym do wygrania jest uroczy króliczek Link do konkursu: https://www.slodkieokruszki.pl/konkurs-wygraj-maskotke-krolika-z-filmu-piotrus-krolik-od-typolska/.

A więc macie kolejną szansę na wygraną ?

A dziś nie trzymając Was już dłużej w niepewności ogłaszam, że nagroda trafia do…

Pani Aleksandry R. i jej córeczki Leny

Gratuluję i czekam na dane oraz oświadczenie ?

 

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Zwycięzca konkursu wraz z danymi adresowymi winien wysłać w tej samej wiadomości oświadczenie o treści:
 
“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz