Wyniki konkursu

Wyniki konkursuMoi drodzy,

10 maja zaprosiłam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania były 3 piękne książeczki: „Mniej więcej grzeczne rymy”, „Dziewczynka, która szukała bajki o sobie” oraz „Chłopiec, który szukał bajki o sobie” od OPOWIEŚCI DLA DZIECI. Aby wygrać 1 z 3 książek wystarczyło odpowiedzieć na proste pytanie: „Dlaczego jedna z książek powinna trafić do Ciebie?” 

W imieniu swoim i sponsora dziękuję za każde zgłoszenie konkursowe. Jak zawsze wybór nie był prosty. Tym, którym się nie udało zapraszam do śledzenia bloga i fanpaga. Pojawią się kolejne ciekawe konkursy (jeden z nich właśnie się rozpoczął -> „Konkurs z okazji Dnia Dziecka. Wygraj klocki”)

Nie przedłużając… Pora ogłosić wyniki 🙂

Gratuluję Pani Kasi K. – nagroda „Dziewczynka, która szukała bajki o sobie”

Każda nowa książka jest u nas w domu cenna,
bo taka książkowa przyjaźń jest dla nas bezcenna.
Dlatego od pierwszych dni życia czytam mojej córeczce,
a ona uwielbia siedzieć ze mną i przysłuchiwać się bajeczce.
Już prawie roczek tak razem z książkami siedzimy
i nigdy z nimi się nie nudzimy.
Miło by było przeczytać jakąś nowość,
która pobudza naszą ciekawość.
„Dziewczynka, która szukała bajki o sobie” brzmi obiecująco,
i bardzo zachęcająco.
Poznać jej historię bardzo byśmy chciały,
radość byśmy z tego miały.
Nowego książkowego przyjaciela przywitamy w domu serdecznie,
a potem do czytania usiądziemy grzecznie:)”

 

Gratuluję Pani Izabeli J. – nagroda „Mniej więcej grzeczne rymy”

„Ania Bania” (o siostrzycznce), „Tato wariato”, „Lody niech idą do wody”, „Śniadanie to mlaskanie”- takimi oto niezbyt grzecznymi rymami raczy nas córka Marysia każdego dnia. I choć cieszy fakt, że rośnie nam mały poeta, przeraża fakt efektów tej poezji. A może by tak podpowiedzieć Marysi, jak tworzyć nieco bardziej grzeczne rymy? Jako że ani Mama, ani Tata nie znają się na rymach, może pomogłaby tu Hanna Milewska i jej „Mniej więcej grzeczne rymy”?:)

 

Gratuluję Pani Magdalenie F. – nagroda „Chłopiec, który szukał bajki o sobie”

Gram dla mojego 9 letniego syna, który uwielbia czytać książki, lubi jak wieczorem my mu czytamy na dobranoc ( taki nasz rytuał od prawie urodzenia). Nowa książka to dla nas nowa podróż bez wychodzenia z domu, a takie podróże też lubimy i to bardzo. Każda książka w naszym domu jest szanowana i pielęgnowana…więc jak wygramy to obiecujemy, że damy książce miejsce na półce, nie będziemy zaginąć rogów ( mamy dużo zakładek) i będziemy ją czytać nie raz, nie dwa ale kilka razy na pewno.”

UWAGA!

Zwycięzców proszę o zapoznanie się z Regulaminem Konkursów (jeśli jeszcze tego nie zrobili) dostępnym na blogu pod adresem https://www.slodkieokruszki.pl/regulamin-konkursow/ lub na Facebook w notatkach.

Na podstawie regulaminu zwycięzca wraz z danymi niezbędnymi do wysyłki nagrody: imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera  powinien również przesłać na mail matleen@gazeta.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebook oświadczenie treści:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz