Wyniki konkursu!

Wyniki konkursu - wygra krówki reklamoweMoi drodzy,

18 listopada wraz z D.H.R. Kontakt Sp. z o.o. http://www.krowki-reklamowe.biz.pl/  zaprosiłam Was do konkursu,  w którym do wygrania było 5 kg krówek z etykietą zaprojektowaną według koncepcji zwycięzcy. Ilość Waszych zgłoszeń była ogromna. Dziękuję za tak liczny udział w konkursie, za wszystkie wspaniałe odpowiedzi. Bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem zwycięzcy stąd tak późna pora wyników. Musicie mi wybaczyć, ale wybór był naprawdę trudny. Z chęcią obdarowałabym większa ilość osób, niestety reguły konkursu są jasne… Już dziś zachęcam Wszystkich, którym się nie udało do zaglądania na blog i fanpaga, bo dosłownie na dniach pojawi się nowy słodki konkurs 🙂 Jaki? Niech to zostanie niespodzianką 🙂

 

Nie przedłużając… Nagrodę w postaci 5 kg krówek z etykietą zaprojektowaną według własnej koncepcji otrzymuje:

Pani Ola („Mała”)

„Po 28 latach smutnego i samotnego życia poznałam najwspanialszego człowieka pod słońcem ? Z niecierpliwością czekamy na jeden z najpiękniejszych dni w Naszym życiu – na ślub, który zaplanowaliśmy celowo 1.06. Jesteśmy dużymi dziećmi, które kochają życie i kochają siebie ? W tym dniu chcielibyśmy podzielić się naszym szczęściem z najbliższymi i jednocześnie osłodzić im ten cudowny moment. Wciąż szukamy pomysłu na małe podarunki dla gości, a personalizowane krówki byłyby idealnym, słodkim prezentem. Bo chyba każdy z nas uwielbia ciągutki, szczególnie w Dzień Dziecka, kiedy to możemy powrócić myślami do naszych pięknych wspomnień z dzieciństwa ?”

Życzę szczęście, miłości i wiele słodyczy na nowo obranej drodze życie 😀

 

Uwaga! Zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera oraz projekt etykiety wg wytycznych na stronie sponsora) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski. 

Zachęcam też do udziału w innych konkursach trwających obecnie na blogu

konkursy_baner_1

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz