Wyjątkowe prezenty na Dzień Matki – zbiór inspiracji

Czas ostatnio biegnie jak szalony. Czasem zastanawiam nawet, który mamy dzień. W tym zabieganiu jednak nigdy nie zapominam o moich bliskich i wyjątkowych okazjach, jak urodziny czy Dzień Matki. Choć mamy jeszcze kwiecień, to ja już dziś chciałabym napisać Wam kilka słów o prezentach na Dzień Matki.  Dzień Matki to doskonała okazja, aby docenić swoją mamę i sprawić jej miły podarunek. Gdzie kupić wyjątkowy Prezent Na Dzień Matki? Ja znów sięgam do oferty MyGiftDNA. Piękne upominki ozdobione  indywidualnym nadrukiem, grawerem czy haftem, to zawsze dobry wybór. Wiem z doświadczenia 😉 W dzisiejszym wpisie pokażę Wam nie tylko, to co zamówiłam z myślą o mamie, ale też to co dostałam sama i z czego jestem zadowolona. Taki mały zbiór inspiracji 😉

Pendrive z nadrukiem najlepsza MAMA

Dlaczego pendrive? Bo to niezwykle praktyczny prezent. Moja mama uwielbia słuchać muzykę. Przechowuje też mnóstwo zdjęć swoich wnuków i nas, a potem odtwarza je na elektronicznej ramce. Uwielbiam takie wyjątkowe i praktyczne prezenty. Mama bardzo się ucieszyła, a napis wywołał jeszcze większy uśmiech 🙂

„Najlepsza MAMA na świecie Irena”

Kubek Potwornie fajna mama

To mój ukochany kubek. Wybierały mi go dzieci i przyznam Wam szczerze, że zawsze, gdy wezmę go do ręki, to od razu uśmiech pojawia mi się na twarzy. Uwielbiam takie praktyczne prezenty z nutą humoru. Polecam i Wam. Kubek ostatnio myłam w zmywarce i… Napis jak był, tak jest 🙂 Nadruk odporny jest na zarysowania. Świetne wykonanie. Kubek można nabyć w trzech wielkościach – standardowy (taki mam ja), duży lub wersja do latte. Polecam.

Taca śniadaniowa – życie zaczyna się po kawie

Przyznam Wam szczerze, że w naszym domu są już dwie inne tace śniadaniowe. Wszyscy ich używamy, a już w szczególności dzieci. Gdy na zewnątrz pada deszcz i nie można nigdzie wyjść, to moje maluchy rozsiadają się na naszym łóżku, rozkładają tacki i zajadają się miseczkami pełnymi owoców lub bakalii. W tle leci jakaś bajka i tak często spędzamy wolne chwile. A ja czy mąż takich tac często używamy przy pracy. Na łóżku pracuje mi się najlepiej. Tu komputer, a z boku taca z aromatyczną kawą. Tym razem mam tacę typowo dla siebie 😉 I ten napis:

„Życie zaczyna się po kawie” Oj tak 😉

Deska do krojenia z grawerem „Kocham Cię po uszy”

Uwielbiam drewniane deski. Bez nich nie wyobrażam sobie mojej kuchni. Ale czy deska zawsze musi być „zwyczajna”? Deski dostępne na stronie MyGiftDNA zdecydowanie takie nie są. One są tak wyjątkowe, że miało mogą stanowić ozdobę każdej kuchni. Ja w swojej kuchni mam uroczą deskę „Kocham Cię po uszy”, która podoba się całej rodzinie. Świetna bambusowa deska, która może być doskonałym prezentem dla każdej Pani domu. Oczywiście na desce można też śmiało przygotowywać różne potrawy. Polecam.

Który z wymienionych prezentów najbardziej Wam się spodobał? Który pokochałaby Wasza mama?

Zachęcam do sprawdzenia pełnej oferty MyGiftDNA, bo wybór prezentów na Dzień Matki (i inne okazje) jest ogromny.

 

 

 

 

 

 

 
Print Friendly, PDF & Email

3 comments

Dodaj komentarz