Wyjątkowe miejsce dla młodych mam – skompletuj wyprawkę

Wyprawka dla dziecka, to temat tak szeroki, że musiałbym mu poświecić o wiele więcej miejsca na blogu. Jak wiecie jestem mamą dwójki wspaniałych maluchów i tak właściwie ten temat jest już za mną, ale czy aby na pewno? Nie! 😉 Nie spodziewam się kolejnego maleństwa, ale takiego skarbu spodziewa się moja przyjaciółka. Patrząc na jej zagubienie w tym temacie, zdenerwowanie, przypominając sobie swoje pierwsze kroki i szukając też odpowiedniego prezentu dla maluszka postanowiłam przejrzeć internet w oszukiwaniu miejsca przyjaznego każdej mamie. W poszukiwaniu sklepu, gdzie nie tylko znajdziemy wszystko czego potrzebuje maluszek, ale również gdzie znajdziemy przyjazną duszę, poradę, po prostu osobę, która zna ten świat od podszewki. I tak oto trafiłam (z polecenia) na stronę ancymon.com.pl

Sklep Ancymon prowadzony jest przez Anię – młodą mamę, która doskonale wie czego potrzebujemy. Tu znajdziecie praktycznie wszystko, co będziecie potrzebować by skomponować idealną wyprawkę: ręczniki, rożki, kocyki, prześcieradełka, kosmetyki, akcesoria do wózka, do karmienia, pierwsze zabawki i wiele wiele więcej.

Ja już upatrzyłam piękny bawełniany (100%) rożek, który wraz z jeszcze innymi rzeczami (tego nie zdradzę, bo przyszła mama czyta ;)) podaruję w prezencie.

Zdjęcie pochodzi z https://ancymon.com.pl/pl/p/Rozek-niemowlecy-Royal-Baby-Pink-Sleepee/374

Z doświadczenia wiem, że bez takiego rożka ani rusz 😉 Ja miałam nawet więcej niż jeden, bo maluszkom często się ulewało. Czasem też pieluszka nie wytrzymała itd 😉 Po prostu codzienność mamy 😉 Pamiętajcie przy tym komponując wyprawkę 😉

A co potrzebuje przyszła mama – co powinno znaleźć się w wyprawce? Oj lista jest naprawdę długa. Poniżej ogólne wskazówki:

  1. Ubrania i pieluszki (duża paka pieluszek i chusteczek, pajacyki, śpioszki, body, skarpetki itd)
  2. Kąpiel i kosmetyki (od wanienki, ręczników po myjki itd)
  3. Karmienie (butelka, podgrzewacz, wkładki laktacyjne, zestaw szczoteczek do butelek i smoczków itd)
  4. Sen (łóżeczko, rożki itd)
  5. Inne (wózek, fotelik samochodowy, torba dla mamy lub do wózka, termometry itd)

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz