Wyjątkowa torba na laptopa. Youpibag – stwórz swój własny projekt.

Wyjątkowa torba na laptopa. Youpibag - stwórz swój własny projekt. (1)

Wyjątkowa torba na laptopa. Youpibag - stwórz swój własny projekt. (2)

Laptopy, tablety, telefony… W obecnych czasach większość z nas nie wyobraża sobie bez nich już życia. Jedni z nas używają je do celów zawodowych, inni prywatnych. Bez względu na cel często potrzebujemy bezpiecznie przenieść lub przewieść nasz sprzęt z jednego miejsca w drugie. Ja często podróżuję z moim laptopem. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się wówczas solidna torba na laptopa. Dziś chciałabym napisać Wam jednak nie tylko o produkcie, którego wyróżnia solidność, ale również… oryginalność. O wyjątkowej torbie na laptopa od Youpibag.

Kilka słów o…

Firma Youpibag powstała dla tych, którzy cenią oryginalne i wyjątkowe produkty. Zostań designerem, twórz swoje torby i pokrowce na laptopy, tablety, telefony. Firma Youpibag umożliwia również zakup i stworzenie oryginalnych elementów do wystroju wnętrz: blaszane obrazy, zegary aluminiowe i blaszane zegary. Produkty powstają w całości w Polsce, głównie z polskich materiałów.

Youpibag_logo

Torba na laptopa wg własnego projektu

Wyjątkowa torba na laptopa. Youpibag - stwórz swój własny projekt. (6)

Od dłuższego czasu planowałam zakup torby na laptopa. Wcześniej nosiłam laptop w plecaku, ale… no cóż… nie pasuje on do każdej okazji i stroju 😉 Gdy znalazłam w internecie stronę Youpibag bardzo zaciekawiła mnie oferta firmy. Torbę na laptopa można wykonać zarówno z filcu technicznego, jak i z pianki (neopren). Można wybrać z dostępnych wzorów (naprawdę ciekawych, można je również modyfikować), jak i stworzyć cały projekt od postaw. Osobiście postanowiłam stworzyć projekt od postaw.

Projektowanie jest niezwykle proste i intuicyjne. Po zalogowaniu się na własne konto wybieramy materiał z którego ma zostać wykonany pokrowiec oraz jego rozmiar (wybieramy z ogólnych lub tak jak ja projektujemy torbę na konkretny wymiar).

Projektowanie torby na laptopa 1

Osobiście postanowiłam sama zaprojektować torbę. Wybrałam opcję “Stwórz własny projekt”

Projektowanie torby na laptopa

Tworząc własny projekt mamy dużo możliwości do wyboru by nasza torba była oryginalna i taka jak sobie to zaplanowaliśmy, m.in.:

  • wgrywamy własne zdjęcie,
  • dodajemy napisy (różne style),
  • wybieramy teksturę wnętrza,
  • zaznaczamy czy nasza torba ma mieć pasek, rączkę, dodatkową kieszeń,
  • wybieramy kolor zamka, obszycia, tła,
  • w uwagach podajemy wymiar urządzenia (znajdziecie go w specyfikacji dostępnej na Internecie), dzięki temu pokrowiec będzie idealnie pasował do Waszego laptopa.

Wszystko jest niezwykle proste i intuicyjnie. A jakoś wykonania naprawdę zachwyca. Torba jest w 100% taka jaką zaprojektowałam. Pasuje idealnie do mojego laptopa. Jest solidna i naprawdę śliczna. Noszenie laptopa w takiej torbie, to czysta przyjemność. I przyznam Wam szczerze, że już nie jedna osoba pytała się mnie, gdzie taką kupić 🙂 A Wam jak podoba się mój projekt? 😀

Wpis powstał z Szukamlapka.pl

Wyjątkowa torba na laptopa. Youpibag - stwórz swój własny projekt. (8)Wyjątkowa torba na laptopa. Youpibag - stwórz swój własny projekt. (5)Wyjątkowa torba na laptopa. Youpibag - stwórz swój własny projekt. (3)Wyjątkowa torba na laptopa. Youpibag - stwórz swój własny projekt. (7)

Print Friendly, PDF & Email

11 comments

  1. Kasia says:

    Do tej pory wydawało mi się, że torba na laptopa apple powinna być oryginalna. Jednak taka projektowana wygląda równie ciekawie! Na pewno przetestuje i zobaczę jak się sprawdza 🙂

Dodaj komentarz