Wyjątkowa tablica kredowa od MaMati

Dziś kilka słów o dzieciach i tym co sprawia im radość. A jak wie każda mama – nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. Jestem mamą dwóch wspaniałych maluchów. I choć często synek i córeczka mają różne pomysły na zabawy… Tu lalki, a tam pędzące po pokoju samochodziki… To jednak są rzeczy, które uwielbiają robić razem. A jedną z nich jest malowanie. Czasem się zastanawiam, gdzie znikła cała ryza papieru 😉 Od jakiegoś czasu jednak malowanie na kartkach odeszło w cień. Dlaczego? Bo w naszym domu pojawiła się wyjątkowa tablica kredowa w kształcie szopa od MaMati.

Kilka słów o…

MaMatki, to wyjątkowe miejsce. Miejsce tworzone z pasją i sercem. Wszystkie produkty stworzone zostały z myślą o dzieciach.

Trafiłeś w przestrzeń, gdzie na pierwszym miejscu będzie Twój największy skarb. Mój stał się inspiracją by powstała ta firma i te produkty. Tworzę dekoracje dla Twojej pociechy jak dla własnej. Wiedz, że nie uznaję kompromisów przy użyciu materiałów do produkcji – masz pewność, że jako mama proponuję Ci produkt najwyższej jakości. A dodatkowo dbamy o środowisko i stawiamy na Polską markę ! Fajnie co nie ? : ) Więc zapraszam dalej…”

I tak właśnie poczułam się na stronie MaMati. To faktycznie miejsce dla mam 🙂 Zerknijcie sami.

Tablica kredowa – Szop Antek

Gdy zobaczyłam w sklepie MaMati tablicę kredową – Szop Antek (prawda, że urocza nazwa? 🙂 ) wiedziałam, że moje dzieci będą nią zachwycone. I jak się okazało nie myliłam się 🙂 Moje dzieci są zachwycone.

Nie ukrywam, że mamy już jedną tablicę, a druga stoi u dziadków. Ale… tamte nie przypadły do gustu maluchom. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że są proste, zwykłe i malutkie. Tablica od MaMati ma ciekawy kształt, który od razy przykuwa uwagę dzieci i ta wielkość! Wymiary 75 cm na 50 cm, to mnóstwo przestrzeni. Teraz moje maluchy mogą malować co chcą i to razem 😀 A to jest najważniejsze. Nie ma nic lepszego niż wspólna zabawa 😀 Szczerze Wam polecamy tablice kredowe od MaMati (dostępne są różne kształty).

 

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz