Wygraj zestaw soków od Sadvit

Witajcie moi drodzy,

mamy coraz cieplejsze dni, a na takie dni najlepsza jest szklanka pysznego soku 🙂 Zgodzicie się? 😉 Jeśli tak, to tym bardziej zachęcam Was do udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest zestaw soków od Sadvit o o wartości około 150 zł. Warto grać!

A zadanie konkursowe jest naprawdę proste:

Dokończ zdanie: „Gram o soki od Sadvit, bo…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie: „Gram o soki od Sadvit, bo…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Zestaw soków Sadvit o wartości około 150 zł. Wygrywa 1 osoba. Uwaga! Zdjęcie konkursowe jest wyłącznie poglądowe, smaki soków/ilości mogą być inne.
 5. Sponsorem nagród jest Sadvit UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Sadvit oraz fanpage Slodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 18.05.2020 r. do 31.05.2020 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

2 comments

 1. Karolina says:

  Gram o soki od Sadvit, bo :
  (S)łodycz (naturalna)
  (A)romat soków
  (D)esign butelek
  (V)italność i zdrowie
  I …
  (T)en smak, to sama radość i zdrowie a chcę być radosna dla swoich dzieci 🙂 🙂

Dodaj komentarz