Wygraj zestaw 3 kaw od Herreria

Witajcie moi drodzy,
 
kto uwielbia kawa? Kto nie wyobraża sobie bez niej dnia lub dla kogo jest ona idealnym dodatkiem do kawałka domowego ciasta? Dla Was i innych, którzy kochają dobrą kawę mam dziś wspaniałą wiadomość. Wraz ze sponsorem – firmą Herreria, zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest zestaw 3 kaw: Kawa Arabica La Sabrosa, Kawa Sabor De La Victoria oraz Kawa Tres Comas.
 
Co zrobić by mieć szansę na wygraną?
 
Wystarczy, że dokończysz zdanie: „Kawa, to dla mnie…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:

  Wystarczy, że dokończysz zdanie: „Kawa, to dla mnie…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 3 x 100 g kawy Herreria: Kawa Arabica La Sabrosa, Kawa Sabor De La Victoria oraz Kawa Tres Comas. Zestaw 3 kaw wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagrody jest Herreria  Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Herreria oraz fanpage Slodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 21.06.2020 r. do 05.07.2020 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
 
Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz