Wygraj zakupy w sklepie CoZaHerbata

Witajcie,

dziś wraz ze sponsorem CoZaHerbata zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są zakupy w sklepie https://www.cozaherbata.pl/  ➡ 2 x 50 zł (wygrywają 2 osoby).

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

Dokończ zdanie: „Herbata jest dla mnie…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  Dokończ zdanie: „Herbata jest dla mnie…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Zakupy o wartości 50 zł w sklepie ➡ https://www.cozaherbata.pl/ Wygrywają 2 osoby, każda osoba wygrywa zakupy o wartości 50 zł. Uwaga! Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
 5. Sponsorem nagród jest CoZaHerbata. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony fanpage sponsora CoZaHerbata oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 22.11.2020 do 01.12.2020 (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o zgłoszenie się w wiadomości mailowej matleen@gazeta.pl lub prywatnej na Facebook do mnie (nie do sponsora!) w celu otrzymania dalszych instrukcji dot. odbioru nagrody.  Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie zgłosi się w podanym terminie, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

One comment

 1. Justyna says:

  Herbata to dla miły przerywnik w ciągu dnia, taka krótka chwila tylko dla mnie. Zaparzam kubek aromatycznej herbaty (zazwyczaj rano zielona, w ciągu dnia czerwona, wieczorami ziołowe) i to chwila na odpoczynek od komputera, na rzucenie okiem na dzisiejszą gazetę, na podejście do biurka koleżanki na szybkie plotki… Herbata kojarzy mi się więc z relaksem. Także w domu to chwila tylko dla mnie. Zawsze pilnuję, aby herbatę pić gorącą, w spokoju, delektując się aromatem i smakiem. A jestem naprawdę fanką herbat, mam w domu aż 19 rodzajów! 🙂
  Akceptuję regulamin.

Dodaj komentarz