Wygraj w walce z kilogramami. Wspomóż pracę jelit, trawienie i odchudzanie.

Wygraj w walce z kilogramami

Aby wygrać w walce ze zbędnymi kilogramami, a co najważniejsze uzdrowić i wzmocnić swój organizm trzeba wykonać kilka zmian w życiu:

Przede wszystkim odżywianie – nie polecę Wam tu żadnej diety, bo zawsze uważałam że najlepszą dietą jest racjonalne i zdrowe jedzenie. Warzywa, owoce, kasze – czyli bogactwo witamin i składników odżywczych. Do tego dużo wody i racjonalne porcje. Jeśli przesadzimy z ilością (nawet zdrowego jedzenia) kilogramy na wadze nadal nie będą spadać.

Ruch – TO ZDROWIE! Nie sposób się z tym nie zgodzić 🙂 Ale każdy powinien znaleźć aktywność odpowiednią dla siebie, swoich upodobań i aktualnej formy. Nie warto od razu starać się pokonać dystans jak dla maratończyka, lepiej krócej, ale systematycznie (np. ćwiczenia 3 razy w tygodniu).

Naturalne produkty wspomagające – czy warto po nie sięgać? Uważam, że tak. Ale należy wybrać te naturalne i najwyższej jakości. Warto wzbogacić swoją dietę o takie produkty jak:

  • jabłkowy błonnik pokarmowy mikronizowany -skórka z jabłka jest bogata w błonnik, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie żołądka i jelit. Usprawnia pracę wszystkich narządów przewodu pokarmowego i znacznie skraca czas perystaltyki jelit. Ze względu na swoje właściwości (pęcznienie), ułatwia proces odchudzania, zmniejszając uczucie głodu. Najlepiej spożywać go jako dodatek do naturalnego jogurtu, mleka, ulubionego musli, soków owocowych i warzywnych, a nawet sosów do sałatek.
  • babkę jajowatą (nasiona) – nasiona babki jajowatej zawierają dużą ilość śluzu, są bogate w kwas linolowy, palmowy, olejowy, a także w białko, fitosterole i błonnik. Pęcznieją po namoczeniu. Regularne spożycie reguluje szereg chorób związanych z układem trawiennym i krwionośnym. Babka jajowata m.in. wpływa na obniżenie cukrów we krwi i cholesterolu, zapewnia regularne wypróżnianie się. Niweluje uczucie głodu. Nasiona babki jajowatej są również naturalnym prebiotykiem, czyli substancją mającą ogromnie korzystny wpływ na florę bakteryjną jelit.
  • babkę plesznik – babka płesznik to jednoroczna roślina śródziemnomorska, której najbardziej wartościową częścią są nasiona. Z uwagi na bardzo wysoką zawartość błonnika, odgrywającego szczególną rolę w regulacji czynności przewodu pokarmowego, stają się coraz bardziej popularne. Nasiona można spożywać w postaci napoju, zalane wodą, mlekiem lub sokiem owocowym. Mogą stanowić także doskonały dodatek do wielu potraw, m.in. jako składnik deserów, panierka do mięs lub zagęszczacz.

Wygraj w walce z kilogramami. Wspomóż pracę jelit, trawienie i odchudzanie.

Ja te i inne naturalne produkty nabyłam w alezielonysklep.pl

Dodatkowo – ciesz się życiem! Radość, to najlepsze lekarstwo na wszystko 🙂 Wiem z doświadczenia, że gdy tylko przestałam się wszystkim tak przejmować, zaczęłam cieszyć się dniem, to moje zdrowie znacznie się poprawiło, a i kilogramy spadły 😉 Dodatkowo pokochałam ruch, bo nie był on przymusem, ale formą relaksu i zabawy. Więc… w radości siła!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz