Wygraj pyszne śliwki od Alta Saska

Witajcie moi drodzy,

czy są tu wielbiciele śliwek? Ja je uwielbiam <3 Dlatego z tym większą przyjemnością zapraszam Was do udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest zestaw wyjątkowych śliwek od Alta Saska: Śliwka Lwowska z kawą i kardamonem, Śliwki Krakowskie w czekoladzie i Śliwka Drohobycka z cynamonem.

Polskie, kandyzowane śliwki w czekoladzie oblane prawdziwą czekoladą. Bez konserwantów i sztucznych barwników. Słodkie i swobodne nawiązanie do „Sklepów cynamonowych” Brunona Schultza oraz przedwojennego kawiarnianego Lwowa pachnącego kawą, kardamonem i przyprawami orientalnymi. Nie mogło zabraknąć w tej kolekcji krakowskich śliwek w czekoladzie.

Co zrobić by wygrać taki zestaw?

Napiszcie dlaczego chcielibyście spróbować pysznych śliwek od Alta Saska.

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

  1. Zadanie konkursowe:  Napiszcie dlaczego chcielibyście spróbować pysznych śliwek od Alta Saska. Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.
  2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu).
  3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
  4. Nagroda: Zestaw pysznych śliwek od Alta Saska: Śliwka Lwowska z kawą i kardamonem, Śliwki Krakowskie w czekoladzie i Śliwka Drohobycka z cynamonem. Wygrywa 1 osoba.
  5. Sponsorem nagród jest Alta Saska. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora Alta Saska oraz fanpage Słodkie okruszki
  6. Konkurs trwa od 01.06.2020 do 14.06.2020 (włącznie).
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
  8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz