Wygraj przenośny bezprzewodowy blender od BlendyGo

Moi drodzy,

dziś mamy Mikołajki, więc specjalnie dla Was mam kolejną wspaniałą informacje. Ruszamy z nowym konkursem, w którym do wygrania jest rewelacyjny przenośny bezprzewodowy blender od BlendyGo. O blenderze tym pisałam Wam już tutaj (klik). Teraz możecie go wygrać w konkursie 🙂

Zadanie jest jak zawsze proste:

Odpowiedź na pytanie „Dlaczego blender od BlendyGo powinien trafić właśnie do Ciebie lub komu go podarujesz w prezencie?”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda. Szanse są duże ?

Nie zapomnijcie też spełni pozostałych warunków konkursu zawartych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: 

  Odpowiedź na pytanie „Dlaczego blender od BlendyGo powinien trafić właśnie do Ciebie lub komu go podarujesz w prezencie?”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda. Szanse są duże ?

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, można pominąć w przypadku odpowiedzi na FB). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: przenośny bezprzewodowy blender od BlendyGo (kolor wysyłany losowo). Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest BlendyGo. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora BendyGo oraz fanpage Słodkie okruszk
 6. Konkurs trwa od 06.12.2019 r. do 14.12.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

 1. mm says:

  Blendygo przydałby mi się bo mój chłopak zasługuje na wyjątkowy prezent. Otóż wyjechał za granice na kilka miesięcy, a ja zupełnie zapomniałam o jego imieninach. Kiedy zobaczyłam blendygo od razu pomyślałam o nim. Sama nigdy nie przywiązywałam uwagi do tego co jem i nabawiłam się problemów ze zdrowiem. Dostałam nauczkę i nauczyłam się wybierać produkty świadomie. Zauważyłam, ze mój chłopak zaczął ostatnio dbać o odżywianie bardziej niż wcześniej i jestem z niego bardzo dumna. W dzisiejszych czasach rezygnowanie z łakoci i przekąsek, które zalały sklepy bywa trudne, dlatego chciałabym pokazać mu ze go w tym wspieram. Myślę, ze taki blender ułatwi mi to zadanie. Prezent może i spóźniony, ale od serca. Jestem przekonana ze jak go dostanie, to zapomnimy o całej sytuacji. 😉

Dodaj komentarz