Wygraj patelnię od Banquet Polska

Witajcie moi drodzy,

dziś zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest aluminiowa patelnia odlewana od Banquet Polska. Taką nagrodę na pewno doceni każdy gospodarz i gospodyni domu.

Szczegółowy opis nagrody:

Aluminiowa patelnia odlewana o wymiarach 24 x 4,5 cm wyposażona jest w rękojeść ze stali nierdzewnej i wewnętrzną bardzo wytrzymałą 3-warstwową powłoką antyadhezyjną ILAG ULTIMATE swiss technology, kolor czarny, dno indukcyjne. Patelnia jest odpowiednia do wszelkich rodzajów źródeł ciepła łącznie płyty indukcyjnej.

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

Napisz dlaczego nagroda powinna trafić właśnie do Ciebie.

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, pyszne przepisy itd  Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: 

  Napisz dlaczego nagroda powinna trafić właśnie do Ciebie.

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, pyszne przepisy itd  Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, można pominąć w przypadku odpowiedzi na FB). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Aluminiowa patelnia odlewana od Banquet Polska (opis szczegółowy nagrody powyżej) Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Banquet Polska. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora na FB Banquet Polska oraz fanpage Słodkie okruszki Uwaga! Jeśli możesz polub też IG sponsora banquet_polska.
 6. Konkurs trwa od 24.08.2020 r. do  09.09.2020 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 
 
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz