Wygraj Multi Szatkownicę Junior Tupperware

Witajcie moi drodzy,

zgodnie z zapowiedzią mam dla Was wspaniały konkurs. Do wygrania jest Multi Szatkownica Junior Tupperware.

Co zrobić by mieć szansę na wygraną? Napisz:

Dlaczego szatkownica powinna trafić do Ciebie?

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, pyszne przepisy przy których szatkownica będzie niezbędna itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz dlaczego szatkownica powinna trafić do Ciebie?

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, pyszne przepisy przy których szatkownica będzie niezbędna itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 

 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.

 4. Nagroda: Multi Szatkownica Junior Tupperware Wygrywa 1 osoba.

 5. Sponsorem nagrody jest Tupperware Szczecin Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Tupperware Szczecin oraz fanpage Slodkie okruszki

 6. Konkurs trwa od 10.07.2020 r. do 24.07.2020 r. (włącznie) Uwaga! Konkurs został przedłużony do 29.07.2020 r.

 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.

 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

 1. Momonika says:

  Akceptuję.
  Chciałabym wygrać szatkownicę, ponieważ od dawna nie miałam dobrej, fajnej szatkownicy, a chciałabym ją bardzo mieć. Nie potrafię powiedzieć i wyrazić, jak bardzo. Szatkownica jest przeznaczona przede wszystkim do krojenia większych warzyw, posiada specjalne otwory wsadowe na główkę kapusty, marchew czy ogórek.

Dodaj komentarz