Wygraj miesięczny zapas zdrowych lizaków

Moi drodzy,

dziś ruszamy z kolejną zabawą. Mam przyjemność zaprosić Was do konkursu, w którym do wygrania jest miesięczny zapas pyszny i zdrowych lizaków Zdrowy Lizak Mniam-Mniam Sami będziecie mogli wybrać smak :)Moje maluchy je uwielbiają. Zachęcam i Was do spróbowania i wzięcia udziału w konkursie.

A zadanie jest naprawdę proste:

Wystarczy, że napiszecie dla kogo gracie o miesięczny zestaw zdrowych lizaków.

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, mogą być zdjęcia, obrazki, piosenki ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda.

Uwaga! Nie zapomnijcie polubić fanpage sponsora nagrody Zdrowy Lizak Mniam-Mniam spełnić pozostałych warunków konkursu.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Wystarczy, że napiszecie dla kogo gracie o miesięczny zestaw zdrowych lizaków. Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, mogą być zdjęcia, obrazki, piosenki ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Miesięczny zapas zdrowych lizaków w wybranym smaku od Zdrowy Lizak Mniam-Mniam  Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Zdrowy Lizak Mniam-Mniam. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora  Zdrowy Lizak Mniam-Mniam oraz fanpage Słodkie okruszk
 6. Konkurs trwa od 04.06.2019 r. do 17.06.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

2 comments

 1. Monika says:

  Każdego dnia; razy nie zliczę,
  słyszę, że prezes kocha słodycze.
  Kiedy smuteczek widać na buzi,
  To słodki przysmak zawsze rozchmurzy.
  Kiedy prezesa męczą humory,
  Trochę słodkiego i jest wesoły.
  Prezes zarządził: dawać słodycze!
  Więc mama szuka skarbu o świcie.
  Żeby dzieciństwo mu umiliło,
  A jednocześnie by zdrowe było.
  Prezes Stanisław, prawie dwa lata
  poznaje tajniki naszego świata
  A mama wie, że dla dziecka swego
  chce tylko szczęścia i zdrowia silnego.

Dodaj komentarz