Wygraj miesięczny zapas lizaków od Zdrowy Lizak

Moi drodzy,

dziś ruszamy z kolejną zabawą. Mam przyjemność zaprosić Was do konkursu, w którym do wygrania jest miesięczny zapas pysznych lizaków od Zdrowy Lizak Mniam-Mniam Zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie.

A zadanie jest naprawdę proste:

Wystarczy, że napiszecie dla kogo gracie o miesięczny zestaw zdrowych lizaków.

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, mogą być zdjęcia, obrazki, wierszyki ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda.

Uwaga! Nie zapomnijcie polubić fanpage sponsora nagrody Zdrowy Lizak Mniam-Mniam i spełnić pozostałych warunków konkursu.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

  1. Zadanie konkursowe: Wystarczy, że napiszecie dla kogo gracie o miesięczny zestaw zdrowych lizaków. Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, mogą być zdjęcia, obrazki, wierszyki ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda.
  2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
  3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
  4. Nagroda: Miesięczny zapas zdrowych lizaków w wybranym smaku od Zdrowy Lizak Mniam-Mniam  Wygrywa 1 osoba.
  5. Sponsorem nagród jest Zdrowy Lizak Mniam-Mniam. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora  Zdrowy Lizak Mniam-Mniam oraz fanpage Słodkie okruszk
  6. Konkurs trwa od 10.01.2020 r. do 23.01.2020 r. (włącznie)
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
  8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
    Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz