Wygraj gofrownicę marki Dezal

Witajcie moi drodzy.

Czy są wśród was miłośnicy gofrów? Jeśli tak to zapraszam was do udziału we wspaniałym konkursie 🙂 Do wygrania gofrownica Dezal w kolorze czarnym model 301.4 Gofrownice Dezal znam i polecam od lat. Wspaniały sprzęt. Dlatego naprawdę warto walczyć o taką nagrodę. A zadanie jest proste 🙂 To kto spróbuje swoich sił? 🙂

Zadanie konkursowe:

„Gofry na słodko czy wytrawnie? Napisz jakie gofry kochasz najbardziej i dlaczego.”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem

lub

wpisem konkursowym na Facebook (klik)

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  „Gofry na słodko czy wytrawnie? Napisz jakie gofry kochasz najbardziej i dlaczego.”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook (klik). Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (w przypadku odpowiedzi udzielonej na blogu, podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Gofrownica Dezal czarna model 301.4. Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagrody jest Dezal. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony/obserwowany fanpage sponsora Dezal Pro oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 06.03.2021 do 20.03.2021 (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu konkursu. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną użyte wyłącznie w celu dokonania wysyłki, a po jej dokonaniu usunięte. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

2 comments

 1. Małgorzata says:

  Gofry na słodko to mój przepis na udany poranek – niezależnie od pogody za oknem. Jeśli ze snu budzą mnie promienie słońca, przygotowuję na śniadanie leciutkie gofry z cukrem pudrem, cynamonem i świeżymi owocami. Ale by optymistycznie zacząć dzień, gdy na niebie wiszą szare chmury, potrzebuję czegoś więcej – gofrów z bitą śmietaną i odrobiną karmelu albo czekoladowego sosu. Moja rodzina również wykazuje objawy poważnego uzależnienia od słodkich wafli – a że lista pasujących do nich dodatków jest bardzo długa, naprawdę niełatwo się nimi znudzić (czy w całej historii świata zdarzył się choć jeden przypadek, by ktoś westchnął: „Ech, przejadły mi się już te pyszne gofry…”?)
  Gofry na śniadanie dodają energii, poprawiają humor, sprawiają, że nawet największe wyzwania wydają się bułką (albo gofrem) z masłem 🙂

  Akceptuję.

Dodaj komentarz