Wygraj 24 szt. Yabu Natural Energy Drink – Yabukowa energia z natury

Wygraj 24 szt. Yabu Energy Drink - Yabukowa energia z natury

Witajcie 🙂

Upały doskwierają? Szukacie dodatkowej energii? Polecam Wam sięgnąć po Yabu Natural Energy Drink 😀

Yabu to wyjątkowe i zdrowe rozwiązanie na spadek energii i zmęczenie! Duma polskich sadowników: naturalny, wyciskany na zimno, nierozcieńczany sok jabłkowy (NFC). Zdrowie zamknięte w delikatnej puszce, połączone z kofeiną z jędrnych i orzeźwiających liści zielonej herbaty i wyciągiem z owoców guarany, które dodadzą wigoru i energii na cały dzień!

Całą zgrzewkę (24 szt) możecie też wygrać w konkursie 😀 Jest o co walczyć ? A zadanie jest naprawdę proste:

Dokończ zdanie: „Lato, to dla mnie…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie: „Lato, to dla mnie…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Zgrzewka (24 szt) Yabu Natural Energy Drink. Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest La-sad TRADE Sp. z o.o.. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora: Yabu Natural Energy Drink oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 25.06.2019 r. do 08.07.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz