Wygraj 24 szt. Crypto Energy Drink

Moi drodzy,

wraz ze sponsorem Crypto Energy Drink zapraszam do udziału w konkursie. Mamy dla Was super nagrodę, która pobudzi Was do życia. Do wygrania są aż 24 szt. sztuki Crypto Energy Drink. Grajcie, bo naprawdę warto 🙂

Zadanie jest jak zawsze proste:

Napisz dlaczego nagroda powinna trafić w Twoje ręce?

Uwaga! Udzielając odpowiedzi macie dowolność co do formy. Piszcie, dodawajcie zdjęcia, po prostu przekonajcie mnie, że nagroda powinna być Wasza.

 

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz dlaczego nagroda powinna trafić w Twoje ręce? Udzielając odpowiedzi macie dowolność co do formy. Piszcie, dodawajcie zdjęcia, po prostu przekonajcie mnie, że nagroda powinna być Wasza.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 1 zgrzewka Crypto Energy Drink (24 szt.). Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest strona Crypto Energy Drink Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora Crypto Energy Drink oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 24.05.2019 r. do 02.06.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

7 comments

 1. Strażak Piotr says:

  Nagroda powinna trafić w moje ręce, ponieważ nie raz przysypiało mi się na wykładach przez moje niewyspanie. Jestem strażakiem więc moje niewyspanie bierze się z udziału w akcjach ratunkowych. Strażak też człowiek więc musi się uczyć lecz bez takiego zestawu energii z sesją będzie ciężko sobie poradzić.

 2. Ewelina Anna says:

  Kiedy kawa to za mało trzeba wrzucić szósty bieg, a sen to nieosiągalny luksus. Wtedy właśnie sięgam po napoje energetyzujące. Słodkie, smaczne, orzeźwiające, od razu stawiają na nogi. Energy drink dodaje mi skrzydeł, kiedy tylko potrzebuje. Na nocnej zmianie oraz na pierwszej przeważnie mi towarzyszy. Uwielbiam jak orzeźwia mój umysł i ciało! Cały czas muszę być czujna i skoncentrowana, a energy drink mi w tym pomoże. Chce wygrać i podzielić się z przyjaciółkami w pracy, które również musza być w pełni sił o każdej porze dnia i nocy.

 3. Wiola Tratkiewicz says:

  Fajnie by było wygrać taką pakę dla męża bo tylkovon pija tego typu napoje. Za niedługo będziemy mieli rocznicę ślubu więc byłby to super dodatek do prezentu.

Dodaj komentarz