Wygraj 1 z 3 zgrzewek po 24 szt Yabu Natural Energy Drink Wygrywają 3 osoby

Moi drodzy,

dziś mam dla Was nie lada niespodziankę. Super konkurs. W dzisiejszej zabawie do wygrania 3 x PEŁNA ZGRZEWKA (24 szt.) Yabu Natural Energy Drink.

Yabu to wyjątkowe i zdrowe rozwiązanie na spadek energii i zmęczenie! Duma polskich sadowników: naturalny, wyciskany na zimno, nierozcieńczany sok jabłkowy (NFC). Zdrowie zamknięte w delikatnej puszce, połączone z kofeiną z jędrnych i orzeźwiających liści zielonej herbaty i wyciągiem z owoców guarany, które dodadzą wigoru i energii na cały dzień!

A zadanie jest naprawdę proste:

Napisz dlaczego, to do Ciebie powinna trafić nagroda.

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem

lub

wpisem konkursowym na Facebook (klik)

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  Napisz dlaczego, to do Ciebie powinna trafić nagroda.

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook (klik). Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 3 x zgrzewka po 24 szt. Yabu Natural Energy Drink. Wygrywają 3 osoby, jedna osoba może wygrać 1 nagrodę (jedną zgrzewkę YABU).
 5. Sponsorem nagród jest Happy Brand. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony fanpage sponsora Yabu Natural Energy Drink oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 10.12.2020 do 20.12.2020 (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera lub numer paczkomatu, mail i nr telefonu) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną użyte wyłącznie w celu dokonania wysyłki, a po jej dokonaniu usunięte. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

2 comments

 1. Diana Rusiłowicz says:

  Nagroda powinna trafić do mnie, bo jestem wierną fanką napojów Yabu. Może bym troszkę zaoszczędziła, gdyż piję je codziennie. Nie ma nic lepszego niż napój energetyczny posiadający naturalne składniki oraz do tego ten jabłkowy, delikatnie musujący… jednym słowem rewelacyjny smak!

 2. Małgoś Pieńkowska says:

  Tylko Yabu niczym straż pożarna ugasi pragnienie.Jego na inny? energy nie zamienię.??‍♀️?100%mojej rodziny zaufania.?Tu nic ,nigdy nie ma do gdybania.??‍♀️Intensywny sport a potem relaks w jego towarzystwie.24h dziękuję ślicznie.??‍♀️?Kiedy sobie zrelaksowana popijam mija mnie pojazd z saniami.To Mikołaj z elfami.???‍♀️Wołam głośno aby mnie usłyszeli.
  Mikołaju Mikołaju list do Ciebie wysłałam abyś był przygotowany.??‍♂️?W moim mieszkaniu smoki spragnione mamy.Tylko YABU się liczy .Bez niego każdy z nas ryczy.???‍♀️Obiecuję,że nasza fajna wysportowana paczka wszystkie Twoje prezenty zapakuje.?Pierniczki przygotujemy miseczkę .??‍♀️A do nich dorzucimy mleczka troszeczkę.??‍♀️Bo to taka szczególną pora.???‍♂️Moje domowe skrzaty obiecały też ,że pomogą.One wiedzą doskonale co w tym domu lubimy .?YABU ?YABU? YABU? YABU?do siebie zapraszamy .Sporo fajnych zwierzątek plus mamy.

Dodaj komentarz